Carravelle Hotel ***** Ho Chi Minh / Vietnam

5 Golfové cesty

Informace

Lokalita

Ho Chi Minh, Vietnam

Poloha

Hotel leží přímo v centru Ho Či Minhova města na náměstí Lam Son. Mezinárodní letiště Tan Son Nhat je vzdáleno pouhých 8 kilometrů.

Popis hotelu

Hotel Caravelle byl otevřen již v roce 1959. Po několika rekonstrukcích se stal jedním z nejluxusnějších hotelů ve městě. Budova a veškerý interiér se zařízením byl navržen ve francouzském koloniálním stylu. Díky poloze v centru města mohou hosté navštívit celou řadu památek a míst, například nedalekou operní scénu Opera House, divadlo The Golfden Dragon Water Puppet nebo tržiště Ben Thanh.

V sedmém patře se nachází velký venkovní bazén, který je umístěn tak, aby bylo dosaženo dokonalého soukromí. Hotelová posilovna je vybavena těmi nejnovějšími stroji a při cvičení budou hostům pomáhat profesionální trenéři. Lázně a wellness Qi jsou na stejném podlaží jako bazén a mezi jejich vybavení patří například sauna, masáže, vířivka nebo parní lázně. Po celém hotelu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu a umístěno je zde několik butiků světových značek. Pro pořádání konferencí má hotel rozsáhlé a dobře vybavené prostory.

Stravování

Hosté se mohou stravovat ve dvou hotelových restauracích. V restauracích Nineteen a Reflections si lze vybrat z celé řady nejoblíbenějšcíh jídel mezinárodní kuchyně. Menší občerstvení a širokou nabídku koktejlů a vín zajistí několik barů.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednom z 335 pokojů. Každý pokoj je vybaven LCD satelitní televizí, telefonem, CD a DVD přehrávačem, mini barem, kávovarem, trezorem a klimatizací. V koupelně je vana i sprchový kout, vysoušeč vlasů, koupací plášť a základní hygienické potřeby.

Vlastnosti

  • Masáže Masáže
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén

Mapa

Hřiště

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
32 °C
0 mm
Únor
33 °C
0 mm
Březen
34 °C
2 mm
Duben
35 °C
5 mm
Květen
35 °C
54 mm
Červen
33 °C
83 mm
Červenec
33 °C
82 mm
Srpen
32 °C
90 mm
Září
32 °C
82 mm
Říjen
32 °C
117 mm
Listopad
32 °C
31 mm
Prosinec
32 °C
4 mm

Kontakt

Carravelle Hotel