The Inn at Spanish Bay ***** Californie / USA

5 Golfové cesty
The Inn at Spanish Bay

Informace

Lokalita

Californie, USA

Popis hotelu

Poloha: Tento luxusní hotel se rozprostírá mezi podivuhodným borovicovým lesem a krásným Montereyským pobřežím. Má také tu čest sousedit s jedním z nejslavnějších hřišť světa - Pebble Beach. Město Monterey leží na západním pobřeží USA v Kalifornii. Nachází se tu i dokonce vnitrostátní letiště. Nejbližší mezinárodní letiště je pak nejblíže v San Jose zhruba hodinu a půl cesty autem. 

Vybavení: Hosté mohou očekávat služby, které odpovídají standardům pětihvězdičkového hotelu. K relaxaci je určen vyhřívaný venkovní bazén nebo jacuzzi. Náročnější hosté mohou navštívit spa o rozloze 2000 m2, které nabízí mnoho léčebných a relaxačních procedur šitých na míru. Součástí hotelu je i menší nákupní galerie, kde se dá pořídit oblečení a sportovní vybavení. 

Popis: Nevídaná pohostinnost a maximální komfort dělají z The Inn at Spanish Bay ideální útočiště po náročném golfovém dni. Obzvlášť po hře v této nejslavnější golfové oblasti západní Ameriky. Kdo však golf nehraje, může zavítat do místního tenisového klubu.

 

Stravování

Co se týče jídla, mají hosté The Inn at Spanish Bay na výběr. Tou nejluxusnější možností, kde povečeřet, je italská restaurace Pèppoli at Pebble Beach. Na snídani či na oběd je nejlepší zavítat do restaurace Roy's at Pebble Beach. Podnik patří do řetězce restaurací vedených světoznámým šúfkuchařem Royem Yamaguchim. Jeho kuchyně je inspirována hlavně tou Havajskou. Po celý den má otevřeno také restaurace Sticks, kde servírují typická americká jídla. Jsou tu i restaurace nebo spíše bary, které mají otevřeno dlouho do noci. Jedná se o podniky Traps a The Lobby Lounge.
 

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým a pohodlným nábytkem. Součástí je i dokonce útulný krb a soukromá terasa nebo balkon, které poskytují úžasné pohledy na okolní hřiště a Tichý oceán. Hosté jistě ocení přepychovou koupelnu a bezplatné Wi-Fi po celém hotelu. V roce 2010 byla provedena kompletní renovace celého hotelu, takže všechny pokoje jsou moderně zařízeny a vybaveny například kabelovou LCD televizí. Hosté mají na výběr z několika typů pokojů a apartmánů. 

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Wellness Wellness
  • Bazén Bazén

Mapa

Hřiště

The Links at Spanish Bay

The Links at Spanish Bay

  • Počet jamek: 18

Cílem designerského teamu, v čele s Robertem Trentem Jonesem Jr., bylo vytvořit hřiště, které bude naplňovat koncept starých skotských hřIšť linksového typu.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
12 °C
99 mm
Únor
13 °C
87 mm
Březen
14 °C
75 mm
Duben
15 °C
32 mm
Květen
14 °C
18 mm
Červen
17 °C
3 mm
Červenec
19 °C
0 mm
Srpen
20 °C
0 mm
Září
19 °C
7 mm
Říjen
18 °C
20 mm
Listopad
16 °C
48 mm
Prosinec
13 °C
89 mm

Kontakt

The Inn at Spanish Bay