Yas Island Rotana **** Abu Dhabi / Spojené arabské emiráty

4 Golfové cesty
Yas Island Rotana

Informace

Lokalita

Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází na ostrově Yas hned vedle závodního okruhu F1. Mezinárodní letiště v Abu Dhabi je vzdáleno 10 minut jízdy autem.

Vybavení: hostům je k dispozici venkovní bazén s vířivkou nebo wellness centrum, nabízející finskou saunu, parní lázeň, rozličné durhy masáží a mnoho dalších procedur. Sportovně aktivní hosté mohou využít osvětlených tenisových kurtů či moderní a skvěle vybavenou posilovnou. Mezi služby, které hotel poskytuje, patří například bezplatné připojení Wifi, shuttle do hlavních nákupních center, půjčení auta či limuzíny, bezplatné parkování, prádelnu, čistírnu a další. Pro pořádání konferencí a společenských akcí je k dispozici 6 zasedacích místností a jeden velký sál se špičkovou audiovizuální technikou.

Popis: okolí hotelu skýtá množství možností, jak trávit volný čas. Ať už jde o golfové hřiště, exkluzivní pláže, zábavní park Ferrari nebo závody F1

Stravování

Hosté se mohou stravovat ve 3 hotelových restauracích. Rangoli restaurant nabízí moderní indickou kuchyni, výborné steaky je možné si dopřát v restauraci Blue Grill a celodenní stravování formou bufetu zajišťuje Choices restaurant.

Ubytování

Hotel disponuje 281 pokoji a 27 apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní LCD televizí, telefonem, vysokorychlostním připojením k internetu, minibarem, sejfem, příslušenstvím k přípravě kávy nebo čaje, koupacími plášti a vysoušečem vlasů. Mramorem dekorované koupelny disponují vanou se sprchou a bidetem.

Vlastnosti

  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Wellness Wellness
  • Bazén Bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Masáže Masáže

Mapa

Hřiště

Yas Links Abu Dhabi

Yas Links Abu Dhabi

  • Počet jamek: 18

Zbrusu nové golfové hřiště je dílem současného významného architekta Kyla Phillipse

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
18 °C
4 mm
Únor
19 °C
42 mm
Březen
23 °C
23 mm
Duben
26 °C
8 mm
Květen
31 °C
0 mm
Červen
33 °C
0 mm
Červenec
35 °C
0 mm
Srpen
36 °C
0 mm
Září
33 °C
0 mm
Říjen
29 °C
0 mm
Listopad
25 °C
2 mm
Prosinec
20 °C
9 mm

Kontakt

Yas Island Rotana