Al Ain Rotana *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Poloha

Hotel se nachází přímo v srdci druhého největšího města emirátu Abu Dhabi. Dubaj a Abu Dhabi jsou dosažitelná za cca 80 minut jízdy autem.

Popis hotelu

Golfisty určitě potěší, že hotel je vzdálený necelých 20 minut jízdy od golfového resortu Al Ain. Příznivci nakupování mohou zamířit do Al Ain Mall, který leží pouhých 3,5 kilometru od hotelu. Hostům je k dispozici venkovní bazén, posilovna s klasickými a kardiovaskulárními stroji či squashové kurty. Sportovně založení hosté také mohou vyzkoušet lekce boxu, pilatek, zumby nebo jógy. Exkluzivní hotelové Spa nabízí parní lázeň, saunu, masážní místnosti, hammam a relaxační bazén. Ve společných prostorách hotelu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Hotel může poskytnout prostory pro konání společenských i obchodních akcí. Mezi další nabízené služby patří například salón krásy, kadeřnictví, pronájem aut nebo také směnárna.

Stravování

Hosté se mohou stravovat v hlavní hotelové restauraci Zest, která nabízí vybrané pokrmy z mezinárodní kuchyně. Pro náročnější hosty jsou k dispozici další 2 restaurace, a to francouzská -polynéská Trader Vic´s a libanonská Min Zaman.

Ubytování

Celková kapacita hotelu je dohromady 198 pokojů, apartmá a vilek. Všechny pokoje jsou moderně vybavené a hosté v nich mohou využít regulovatelnou klimatizaci, televizi, pracovní stůl, telefon, sejf a příslušenství k přípravě čaje a kávy. Základní pokoj Classic má 37 m2 a koupelny jsou vybaveny vanou.


Vlastnosti

  • Masáže Masáže
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
18 °C
4 mm
Únor
19 °C
42 mm
Březen
23 °C
23 mm
Duben
26 °C
8 mm
Květen
31 °C
0 mm
Červen
33 °C
0 mm
Červenec
35 °C
0 mm
Srpen
36 °C
0 mm
Září
33 °C
0 mm
Říjen
29 °C
0 mm
Listopad
25 °C
2 mm
Prosinec
20 °C
9 mm

Kontakt

Al Ain Rotana
Al Ain Rotana Sheikh Zayed Road, P.O. Box 1210, Al Ain, ARE
tel: +971 3 754 5111
web: http://www.rotana.com/rotanahotelandresorts/unitedarabemirates/alain/alainrotana

Al Ain Rotana *****
Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
Vyžádat nabídku