Casares del Mar Luxury Apartments ****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Costa Del Sol, Španělsko

Poloha

Apartmánový komplex se pyšní ideální polohou u moře, konkrétně mezi městy Estepona a Casares na pobřeží Costa del Sol ve Španělsku. Od města Marbella, kde se nachází 4. největší letiště Španělska, je vzdálen přibližně 40 km. Komplex Albayt Beach je zasazen do zahrady s přímým vstupem na pláž. Ve městečku Estepona je pobřeží dlouhé přes 21 km, na kterém se nachází přes 17 pláží. Největší pláž Rada je situována přímo v centru Estepony a je nejrušnější pláží ve městě s mnoha atrakcemi a obchody. Cristo beach je relativně malá a klidná pláž v zátoce s půjčovnou lodí.

Popis hotelu

Casares del Mar nabízí širokou škálu možností, jak trávit volný čas. U venkovních bazénů pro dospělé i děti je hostům k dispozici sluneční terasa s lehátky. Převážná část služeb hotelu je v dosahu do 1,5 km. Hosté mohou využít například služeb lázní a posilovny, golfové akademie a dalších sportovních aktivit a restaurace. Lázně a telocvična se rozléhají na ploše o výměře 950 m2, kde si hosté mohou dopřát zkrášlovací procedury v kosmetickém studiu. Lázně nabízí bohatý sortiment služeb, například termální bazén, dynamický bazén s vířivkou, termální koupele, saunu, turecké lázně, koupele nohou a jiné specifické služby, jež řadí toto wellness centrum mezi nejlepší na pobřeží Costa del Sol. Fitness centrum má k dispozici osobního trenéra, jógu, spinning, nabízí možnost zapojit se do tanečních skupin. Dále hosté mohou jezdit na koni v Escuela de Arte Ecuestre Estepona, zahrát si paddle tenis, fotbal na veřejném fotbalovém hřišti v Esteponě či na hřišti Doña Julia, nebo využít služeb školy plachtění v klubu Nautico v Esteponě.

Hráči golfu, mohou využít služeb golfové akadamie, která využívá prostor přes 26 000 m2. Akademie nabízí putting green, tři jamky par tři a cvičné hřiště. Je možné trénovat individuálně či ve skupinových kurzech bez věkových limitů. Green fee zdarma pro všechny uživatele (bez míčků). Hodina výuky golfu pro 1 osobu: 38 € / 1 hodina. Golfová hřiště v okolí apartmánového komplexu: Albayt Resort s akademií, Finca de Cortesín (5 km), Alcaidesa (20 km), La Cañada (15 km), Estepona Golf (5km), Casares Golf (5 km), El Chapparal.

Stravování

Ubytování

Apartmánový komplex má k dispozici celkem 67 apartmánů. Všechny tyto apartmány mají k dispozici prostornou terasu s výhledem na moře, plně vybavenou kuchyni, obývací pokoj se sedačkou. Jednotka je vybavena televizí, WIFI připojením, klimatizací, plně vybavenou koupelnou s masážní vanou a fénem na vlasy, žehličkou a žehlicím prknem, trezorem a garážovým parkováním.


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Masáže Masáže
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
5 °C
42 mm
Únor
7 °C
40 mm
Březen
10 °C
44 mm
Duben
13 °C
46 mm
Květen
16 °C
40 mm
Červen
21 °C
28 mm
Červenec
24 °C
10 mm
Srpen
24 °C
12 mm
Září
20 °C
32 mm
Říjen
15 °C
51 mm
Listopad
9 °C
50 mm
Prosinec
6 °C
46 mm

Kontakt

Casares del Mar Luxury Apartments
Urb. Casares del Mar , Casares, ESP 29690
tel: 0034/952 80 47 02
e-mail: info@casaresdelmarluxury.com
web: www.casaresdelmarluxury.com

Casares del Mar Luxury Apartments ****
Costa Del Sol, Španělsko
Vyžádat nabídku