Albayt Resort & Spa ****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Costa Del Sol, Španělsko

Poloha

Komplex leží 20 minut od města Puerto Banús, které je vyhlášené svým nočním životem a 10 minut od města Sotogrande. V oblasti kolem hotelu je množství golfových hřišť a obklopují ho hory, na které je krásný pohled.

Popis hotelu

Albayt Resort by se dal charakterizovat jako exkluzivní komplex, který není svoji rozlohou nijak velký, ale návštěvníkům poskytuje ten nejvyšší komfort, ať už se jedná o kvalitu jídel, které vaří místní kuchyně nebo o Spa & Fitness centrum. Hotel je situován na pobřeží nedaleko od pláží v idylickém prostředí, které obklopují moře a hory, což hostům nabízí pěkné výhledy do okolní krajiny.

Hostům je k dispozici Spa & Fitness centrum s rozlohou více než 950 m2, které nabízí širokou škálu zdravotních a relaxačních procedur, tělocvičnu a fitness centrum, vířivku, saunu a turecké koupele nebo několik variant sprch. Dále mohou hosté využít golfovou akademii, 7 venkovních bazénů a 2 kongresové místnosti s kapacitou až 100 osob. 

Stravování

Hosté se mohou stravovat v hotelové restauraci, v níž se podávají pečlivě vybrané středomořské speciality z těch nejčerstvějších surovin.

Ubytování

V komplexu je 60 1-3 ložnicových apartmánů, které jsou vybaveny plně zařízenou koupelnou s fénem na vlasy, topením, klimatizací, kuchyní se vším potřebným vybavením jako je lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí nebo kávovar, pračkou, žehličkou a žehlicím prknem, TV se satelitem, privátní terasou a parkovacím místem.


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Bazén
  • Wellness
  • Venkovní bazén
  • Hotel na hřišti
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
5 °C
42 mm
Únor
7 °C
40 mm
Březen
10 °C
44 mm
Duben
13 °C
46 mm
Květen
16 °C
40 mm
Červen
21 °C
28 mm
Červenec
24 °C
10 mm
Srpen
24 °C
12 mm
Září
20 °C
32 mm
Říjen
15 °C
51 mm
Listopad
9 °C
50 mm
Prosinec
6 °C
46 mm

Kontakt

Albayt Resort & Spa
Avda. Costa Galera Nº 34, Estepona, ESP 29680
tel: +34 952 804 702
e-mail: recepcion@albaytresort.com
web: www.albaytresort.com

Albayt Resort & Spa ****
Costa Del Sol, Španělsko
Vyžádat nabídku