Hotel Neustifter ****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Dolní Rakousko, Rakousko

Poloha

Hotel Neustifter se nachází ve vinařské vesnici Poysdorf, na úbočí s krásným vinohradem, mezi uličkou s vinnými sklípky a golfovým hřištěm, jen několik kilometrů za českými hranicemi. Vesnice Poysdorf je vzdálena asi 17 km od hraničního přechodu Mikulov. V okolí hotelu se nacházejí další vinařské vesnice nebo lázně v Laa.

Popis hotelu

Hotel je ideálním místem pro návštěvníky, kteří milují víno a golf. Abyste se v hotelu Neustifter cítili dobře, nabízejí Vám pokoje dostatek pohodlí. Jsou útulné, velkoryse řešené, s nádherným výhledem na okolní vinohrady a golfové hřiště.

V hotelu Neustifter si hosté mohou dopřát relaxaci ve wellness centru se saunou, párou, vířivkou a masážemi. Restaurace nabízí sezónní poctivou místní kuchyni se vším, co roste v regionu. Ochutnejte a vychutnejte si k němu skvělá vína od vinařství Neustifter.n. U hotelu je umístěno parkoviště. Hotel má připojení na internet. Pro golfisty bude jistě zajímavé golfové hřiště, které leží hned u hotelu.

Stravování

Hosté se stravují v hotelové restauraci. Najdete tam tradiční rakouská jídla, jako je řízek a roštěná s osmaženou cibulkou, klasické pokrmy jako Poysdorfer Hauerpfanne ("vydatná hornická pánev"), zvěřinové speciality z Weinviertelu, ale také steaky a burgery. Odpoledne můžete strávit u kávy a zákusku nebo ochutnat z bohatého sortimentu vín. Výsadní postavení má samozřejmě veltlínské zelené, ale i milovníci červeného vína si určitě přijdou na své.

Ubytování

Každý z pokojů je vybaven vanou nebo sprchou, WC, telefonem, TV se satelitem, trezorem, fénem na vlasy a terasou nebo balkónem.


Vlastnosti

  • Masáže Masáže
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Hotel na hřišti
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
1 °C
40 mm
Únor
3 °C
43 mm
Březen
8 °C
45 mm
Duben
14 °C
45 mm
Květen
19 °C
70 mm
Červen
22 °C
67 mm
Červenec
25 °C
83 mm
Srpen
24 °C
72 mm
Září
20 °C
41 mm
Říjen
14 °C
56 mm
Listopad
7 °C
54 mm
Prosinec
3 °C
45 mm

Kontakt

Hotel Neustifter
Laaerstraße 10, Poysdorf, AUT 2170
tel: +43 (0) 2552 34 35
e-mail: info@weingut-neustifter.at
web: www.weingut-neustifter.at

Hotel Neustifter ****
Dolní Rakousko, Rakousko
Vyžádat nabídku