Diamond Country Club Hotel ****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Dolní Rakousko, Rakousko

Poloha

Diamond Resort se nachází v dolnorakouské obci Atzenbrugg. Hotel, vybudovaný na hřišti, prošel v roce 2016 renovací. Nabízí 3 různá golfová hřiště a jezero se soukromou pláží. Autem za 10 minut dojedete do města Tulln a za 40 minut do Vídně.

Popis hotelu

Diamond Country Club je skvělou volbou během návštěvy Atzenbrugg. Nabízí ideální kombinaci ceny, pohodlí a praktičnosti. Toto ubytování, kde nechybí řada vybavení pro cestovatele, je známé svým luxusní prostředím. Všechna wellness a rekreační zařízení golfového a rekreačního střediska Diamond Country Club jsou našim hostům k dispozici po celou dobu pobytu zdarma. V rezortu najdete neplacené soukromé parkoviště. Zahrát si můžete dvě 18jamková golfová hřiště a jedno 9jamkové hřiště, která navrhl přední architekt golfových hřišť Jeremy Pern.

Stravování

Výběrové restaurace Diamond Klubhouse a Diamond Boathouse mají výhledy do zahrady. Specializací zdejších kuchařů je mezinárodní kuchyně a podávají se tady obědy a večeře. Restaurace Diamond Lounge má výhled na golfové hřiště a golfisté se zde po hře mohou rozmazlit kulinářským uměním. Snídaně formou bufetu se podává v podniku Boathouse, který se nachází přímo u jezera. Samozřejmě si v Country Clubu můžete také zarezervovat místo pro různé události nebo oslavy. 

Ubytování

Pokoje nyní nabízejí vysoký standart - postele se značkovými matracemi Treca, satelitní televizi, minibar, koupelnu buď s vanou nebo sprchovým koutem, trezorem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. K hotelu patří pěkná terasa, kde si návštěvníci můžou vychutnat sklenku vína po úspěšném kole golfu.


Vlastnosti

  • Připojení na internet
  • Wellness
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
1 °C
40 mm
Únor
3 °C
43 mm
Březen
8 °C
45 mm
Duben
14 °C
45 mm
Květen
19 °C
70 mm
Červen
22 °C
67 mm
Červenec
25 °C
83 mm
Srpen
24 °C
72 mm
Září
20 °C
41 mm
Říjen
14 °C
56 mm
Listopad
7 °C
54 mm
Prosinec
3 °C
45 mm

Kontakt

Diamond Country Club Hotel
Am Golfplatz 1, Atzenbrugg, AUT 3452
tel: +43 2275 200 75 35
e-mail: hotel@countryclub.at
web: https://www.countryclub.at/apartment-hotel

Diamond Country Club Hotel ****
Dolní Rakousko, Rakousko
Vyžádat nabídku