Westin Turtle Bay Resort & Spa *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Mauricius, Mauricius

Poloha

Westin Turtle Bay Resort & Spa se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Mauritius. Hotel je obklopený svěží tropickou zahradou a zasazený mezi hory a pole cukrové třtiny na jedné straně a nedotčené pláže Balaklavské želví zátoky ze strany druhé. Resort je vzdálen asi hodinu cesty od letiště.

Popis hotelu

Westin Turtle Bay Resort & Spa je krásný hotel ležící přímo u tyrkysových vod indického oceánu. V blízkosti hotelu se nachází bariérový útes a mořský přírodní park. Resort rozkládající se na více než deseti hektarech nabízí 190 pokojů a apartmánů s vlastním balkonem a terasou v 15 nádherných vilách rozmístěných podél velkolepé pláže. Hostům jsou k dispozici dva venkovní bazény, dvě tenisová hřiště, fitness centrum a business centrum s konferenčními prostorami. Lázně „Heavenly Spa“ nabízející mnoho různých procedur pro celé tělo. Lze zajistit potápění nebo si vyzkoušet vodní lyžování, šnorchlování a další.

Stravování

Restaurace a bary ve Westin Turtle Bay Resort & Spa nabízejí bohatou škálu kuchyní a nejjemnější exotické přísady. Dopřejte si delikátní mauricijskou kuchyni, autentické indické chutě, odvážné interpretace populární pan-asijské a západní kuchyně. Vše je připraveno z nejčerstvějších surovin. Svoje smysly můžete stimulovat v moderně zařízených restauracích, salóncích a barech s tradičním tropickým pohodlím ať už v klimatizovaných interiérech nebo pod širým nebem.

Ubytování

Hotel nabízí 190 pokojů a apartmánů s vlastním balkonem a terasou v 15 nádherných vilách rozmístěných podél velkolepé pláže. Všechny pokoje jsou vybaveny prostornou koupelnou, WC, klimatizací, 42 palcovou LCD televizí, telefonem, vysokorychlostním internetem a kávovarem. Pokoje jsou nekuřácké.


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Masáže Masáže
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
28 °C
161 mm
Únor
28 °C
334 mm
Březen
27 °C
231 mm
Duben
26 °C
240 mm
Květen
25 °C
168 mm
Červen
24 °C
104 mm
Červenec
24 °C
103 mm
Srpen
24 °C
105 mm
Září
24 °C
70 mm
Říjen
25 °C
62 mm
Listopad
26 °C
83 mm
Prosinec
27 °C
203 mm

Kontakt

Westin Turtle Bay Resort & Spa
, Turtle Bay - Balaclava, MUS
tel: + (230) 204 1400
web: http://www.westinturtlebaymauritius.com/

Westin Turtle Bay Resort & Spa *****
Mauricius, Mauricius
Vyžádat nabídku