Anna Grand Wine and Vital Hotel ****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Západní Maďarsko, Maďarsko

Poloha

Čtyřhvězdičkový Anna Grand Hotel Wine & Vital se nachází na severním břehu jezera Balaton, jen 100 metrů od slavné promenády Tagore, uprostřed historického centra města Balatonfüred.

Popis hotelu

Město Balatonfüred bylo úspěšně zrekonstruováno v duchu 19.století a to i z prostředků Evropské unie. Komplex budov se nachází v krásném prostředí, asi 50 metrů od břehů jezera Balaton. Hotel je bezbariérový, prostorný a luxusní zároveň. Hotel Anna Grand zajišťuje pohodlí svých hostů ve 100 pokojích různých typů a velikostí, ve více než 200 let staré klasicistní budově.Naše restaurace je místem konání slavného městského plesu. Nabídka jídel je inspirována, jak tradiční maďarskou, tak moderní mezinárodní kuchyní. Wellness o rozloze 1200 metrů čtverečních může našim hostům nabídnouut bazény, jacuzzi, finskou saunu, infračervenou sauna a parní lázeň.

Stravování

Nabídka je inspirována, jak tradiční maďarskou,tak moderní mezinárodní kuchyní. Hotelová restaurace nabízí chutné snídaně, obědy i večeře připravované šéfkuchařem Ferencem Tothem. V hotelu doporučujeme navštívit restauraci A'la carte Anna Grand Hotel Wine & Vita.

Ubytování

Hotelový komplex nabízí 100 pokojů různých velikostí a typů. Každý pokoj je vybaven klimatizací, LCD televizorem, telefonem, minibarem, safem a k dispozici je internetové připojení.


Vlastnosti

  • Polopenze Polopenze
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
-1 °C
41 mm
Únor
2 °C
40 mm
Březen
6 °C
34 mm
Duben
12 °C
43 mm
Květen
16 °C
58 mm
Červen
20 °C
77 mm
Červenec
21 °C
58 mm
Srpen
21 °C
56 mm
Září
17 °C
41 mm
Říjen
11 °C
42 mm
Listopad
6 °C
64 mm
Prosinec
2 °C
50 mm

Kontakt

Anna Grand Wine and Vital Hotel
Gyógy tér 1., Balatonfüred, HUN 8230
tel: +36 87 581 200
e-mail: reservation@annagrandhotel.hu
web: http://www.annagrandhotel.hu/en/our-hotel.html

Anna Grand Wine and Vital Hotel ****
Západní Maďarsko, Maďarsko
Vyžádat nabídku