Verdura Golf & Spa Resort ***** Sicílie / Itálie

5 Golfové cesty
Verdura Golf & Spa Resort

Informace

Lokalita

Sicílie, Itálie

Popis hotelu

Poloha: Verdura Golf Resort leží na jihu Sicílie nedaleko přímořského letoviska Sciacca. Nejbližší letiště se nachází v hlavním městě Sicílie Palermu, což je asi 133 kilometrů od hotelu (80 minut cesty).

Vybavení: kromě golfu si hosté mohou zahrát tenis na šesti kurtech, zaplavat si v 60 metrovém bazénu (jeden z největších v Evropě), navštívit moderní posilovnu nebo si jen zaběhat po stezkách, které se proplétají přes olivovníkové a citroníkové háje. Pro ty, co vyhledávají spíše relaxaci, je připraveno Verdura Spa, které se zaměřujeme na thalassoterapii (léčba mořskou solí) a poskytuje řadu dalších blahodárných procedur.

Popis: při stavbě byly použity výhradně místní materiály jako je kámen, písek, dřevo nebo rákos. Resort tvoří přes 230 hektarů krajiny s téměř dva kilometry dlouhým soukromým pobřežím. Díky mírnému klimatu a dlouhému létu je tato oblast poměrně oblíbená. Jsou zde dvě osmnáctky a jedna devítka, z nichž 27 jamek je přístupných po celý rok.
 

Stravování

Hosté zde mohou navštívit čtyři odlišné restaurace nebo si jídlo objednat přímo na pokoj podle toho, co jim nejlépe vyhovuje. Autentické Sicilské speciality nabízí exkluzivní restaurace La Zagara. Ráno a večer je pak otevřená restaurace Buon Giorno, která podává hlavně mezinárodní kuchyni. Nachází se zde i venkovní restaurace Amare s čerstvými a jednoduchými pokrmy. Po celém resortu je také rozmístěno celkem pět barů poskytující klidné posezení ve stylovém prostředí.

 

Ubytování

Hotelové pokoje jsou zařízeny ve svěžím moderním stylu avšak s důrazem na zachování Sicilského charakteru, což je vidět například na potištěných tkaninách. Interiér je laděn do přírodních odstínů a zdobí ho místní pálená keramika. Všechny pokoje poskytují úžasné výhledy na moře ze soukromé terasy. Standardem každého pokoje je individuálně ovládaná klimatizace, připojení k internetu, televize se satelitem, trezor a dobře vybavený minibar. Na výběr je ze dvou typů pokojů a ze čtyř typů apartmánů.  

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Masáže Masáže
  • Wellness Wellness
  • Bazén Bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti

Mapa

Hřiště

Verdura Golf Course

Verdura Golf Course

  • Počet jamek: 45

Dvě mistrovské osmnáctky na jihozápadním pobřeží Sicílie.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
0 °C
83 mm
Únor
0 °C
67 mm
Březen
12 °C
57 mm
Duben
0 °C
47 mm
Květen
18 °C
22 mm
Červen
0 °C
11 mm
Červenec
25 °C
5 mm
Srpen
0 °C
17 mm
Září
0 °C
37 mm
Říjen
19 °C
84 mm
Listopad
0 °C
82 mm
Prosinec
12 °C
88 mm

Kontakt

Verdura Golf & Spa Resort