The Cervo Hotel *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Sardinie, Itálie

Poloha

Hotel Cervo se nachází v srdci malého městečka Porto Cervo poblíž maríny, sportovních klubů a luxusních obchodů. Porto Cervo leží v Sardinii, takže dopravit se sem je možné buďto trajektem nebo letecky. Nejbliží letiště nalezneme pouze 35 km odtud.

Popis hotelu

Narůžovělá budova ma vnitřní nádvoří, která je charakteristické hlavně pro Maurskou kulturu. Jelikož hotel shlíží přes náměstí k moři, nabízí tak svým hostům úžasné pohledy na západ Slunce přímo z jejich pokoje.
Bohatá nabídka sportovních a rekreačních aktivit zaručuje nezapomenutelný pobyt. Proto jsou v resortu k dispozici tři bazény (venkovní i vnitřní), soukromá pláž, tenisové kurty, fitness centrum a saunu. Nabízí se i možnost pujčení různého sportovního náčiní nebo loděk. V okolí hotelu leží také několik nádherných golfových hřišť.

Stravování

Hotel nemá vlastní restauraci, ale tuto funkci plně nahrazují ostatní restaurce v Porto Cervo. Hosté tak alespoň mají na výběr z podniků ležících přímo u moře nebo na přilehlých náměstích. Podává se zde hlavně místní Sardinská kuchyně, která je bohatá hlavně na mořské plody. 

Ubytování

Všechny pokoje prošly v nedávně době kompletní rekonstrukcí. Získaly tak prostornější koupelny a individuálně ovládanou klimatizaci. Dále je v každém pokoji LCD televize se satelitem, kávovar a minibar. Hosté mouhou využít i bezplatného vysokorychlostního připojení k internetu. Pokojů je celkem 96. 


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Venkovní bazén
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
10 °C
46 mm
Únor
11 °C
57 mm
Březen
12 °C
44 mm
Duben
14 °C
37 mm
Květen
17 °C
24 mm
Červen
22 °C
9 mm
Červenec
25 °C
3 mm
Srpen
25 °C
9 mm
Září
22 °C
31 mm
Říjen
19 °C
56 mm
Listopad
14 °C
50 mm
Prosinec
11 °C
55 mm

Kontakt

The Cervo Hotel
Costa Smeralda, Porto Cervo, ITA 7020
tel: +39 0789 931111
e-mail: cervo@Sheraton.com
web: http://www.hotelcervocostasmeralda.com/

The Cervo Hotel *****
Sardinie, Itálie
Vyžádat nabídku