Active Hotel Paradiso & Golf ****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Benátsko, Itálie

Poloha

Active Hotel Paradiso & Golf má strategickou polohu na břehu jižní části italského jezera Lago di Garda a je součástí hotelového řetězce Parc Hotels. Lake Garda je největším jezerem v Itálii, poblíž měst Verona a Terst. Pro milovníky umění jsou jistě velkými lákadly umělecky významná města: Verona, která je vzdálena pouhých 20 km a město Mantova, vzdálena pouhých 40 km. Hotelovým hostům je k dispozici bezplatná kyvadlová doprava k jezeru Garda a do nedaleké krásné vesničky Peschiera del Garda. Ta je jednou z nejkrásnějších u jezera Lake Garda, nicméně k výletům a návštěvám lákají i další vísky v okolí: Bardolino, Lazise, Sirmione a Garda. Hotel je vybudován ve zrekonstruovaných 4 domech z 18. století a je nově a moderně vybaven. Oblast Peschiera del Garda je golfovým rájem a je obklopena mnoha hřišti. Nedaleko se nachází hora Monte Baldo, která je vhodným místem pro treking, exkurze a vyjížďky na kole. Samo jezero poskytuje ideální podmínky pro windsurfing a potápění.

Popis hotelu

Místo je ideální k odpočinku a relaxaci v krásné části Itálie. Nabízí mnoho možností pro trávení času různorodým způsobem. Hotel je pohodlně vybaven a umístěn daleko od městského ruchu. Součástí hotelu je restaurace a bar. Hotel mák dispozici recepci s 24 hod. servisem, směnárnu, trafiku s tiskem, prádelnu, wi-fi za poplatek na pokoji, pokojovou službu a kopírování, ale také službu zajišťující výletní servis. Hostům je k dispozici wellness centrum a vnitřní krytý bazén, 2 venkovní bazény a útulné wellness centrum s finskou saunou, vířivkou a posilovnou. Hotel má také hřiště pro hraní fotbalu, tenisu, basketbalu, volejbalu. Hory jsou ideálním místem pro cykloturistiku, běh, kitesurfing, kánoing, paragliding, parasailing a výlety na lodích. Golfové hřiště Lake Garda - Golf Club Paradiso del Garda je vybudováno mezi jezerem Lake Garda a horou Monte Baldo a hráčům nabízí příjemně zvlněný terén. Parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Stravování

V hotelu Active Hotel Paradiso & Golf jsou hostům za zvýhodněných podmínek k dispozici speciální jídelní balíčky.
V Golf Residenza v Peschiera del Garda je k dispozici Bar Golf Residenza, nebo hosté mohou navštívit bar v Active Hotel Paradiso & Golf. K obědu či večeři je k dispozici restaurace à la carte "Il Pirlàr". Hosté mohou zvolit režim polopenze, který zahrnuje snídani formou bufetu a večeři.

Ubytování

V hotelu je k dispozici celkem 62 pokojů, které nabízejí různé typy ubytování. DAV sestává ze dvou částí: prostorem pro spaní a obytným koutem. Zde mohou být ubytovány 3 osoby, některé pokoje mají mezipatro. DBV (Juniore Suite) je jednoduchý typ ubytování s obývacím koutem. DA  (Double / twin room Superior) s verandou, ubytování určeno pro 3 a více osob. DB (Double room Classic), některé z tohoto typu ubytování mají k dispozici vlastní terasu. DUS (Double room Classic) je variantou ubytování pro 1 osobu. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny vanou či sprchou, fénem na vlasy, minibarem, kávovarem, satelitním televizorem, trezorem. Hosté mohou využít připojení k internetu a klimatizace.


Vlastnosti

  • Snídaně Snídaně
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Masáže Masáže
  • Polopenze Polopenze
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén
  • Hotel na hřišti
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
3 °C
58 mm
Únor
5 °C
54 mm
Březen
8 °C
57 mm
Duben
12 °C
64 mm
Květen
17 °C
69 mm
Červen
21 °C
76 mm
Červenec
23 °C
63 mm
Srpen
22 °C
83 mm
Září
19 °C
66 mm
Říjen
14 °C
69 mm
Listopad
8 °C
87 mm
Prosinec
4 °C
54 mm

Kontakt

Active Hotel Paradiso & Golf
Via Paradiso di Sopra, Castelnuovo/Peschiera , ITA 37014
tel: 045 6405811
e-mail: paradisoresort@parchotels.it
web: www.parchotels.it/uk/GolfHotelParadiso.asp

Active Hotel Paradiso & Golf ****
Benátsko, Itálie
Vyžádat nabídku