Hotel Golf Garni Mikulov ***

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Česká republika, Česká republika

Poloha

Tento 3* hotel byl otevřen v roce 2009 nedaleko historického centra jihomoravského města Mikulov.

Popis hotelu

Hosté mohou využít infrasauny nebo si dopřát masáž. U hotelu je kamerovým systémem hlídané parkoviště. Školicí místnost v suterénu hotelu s kapacitou 20 míst je ideálním místem pro pořádání firemních akcí, seminářů i rodinných oslav. Pro školení lze využít technické vybavení – TV, dataprojektor, plátno, flipchart, bezdrátové připojení k internetu. Pro milovníky dobrého vína je v centru Mikulova k dispozici vinný sklípek s vinotékou. Vinný sklípek se nachází na ulici Pavlovská, od hotelu je vzdálen cca 15 minut volné chůze. Pro příznivce golfu zajistí hotel kompletní servis na nedalekých golfových hřištích v Poysdorfu a v Brně.
Pokud návštěvníci chtějí, mohou si objednat piknik přímo na vinici, která se nachází v blízkosti hotelu, cca 5 minut volné chůze. Vinice je situována přímo pod Svatým kopečkem a nabízí ůchvatnou scenérii.

Stravování

Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu.

Ubytování

Komfortní ubytování ve 13 dvoulůžkových pokojích (s přistýlkami kapacita až 35 lůžek) splní požadavky náročných klientů. Všechny pokoje hotelu jsou klimatizované, vybavené sociálním zařízením, SAT-TV, připojením k internetu a kartovým systémem.


Vlastnosti

  • Snídaně Snídaně
  • Masáže Masáže
Google Maps

Kontakt

Hotel Golf Garni Mikulov
Vídeňská 54, Mikulov, CZE 692 01
tel: +420 734 792 591
e-mail: info@hotelgolfgarni.cz

Hotel Golf Garni Mikulov ***
Česká republika, Česká republika
Vyžádat nabídku