Archiv článků

Publikobváno dne 16.7.2019

Dva golfové resorty na Mauriciu, které si zamilujete

Co se vám vybaví pod názvem ráj na zemi? Určitě s námi budete souhlasit, když řekneme jemný bílý písek, dlouhé pláže lemované palmami, azurová voda, krásné počasí po celý rok a úchvatné korálové útesy. To vše najdete v resortu Ambre Sun Resort. A pokud jste nároční, tak jednoznačně v luxusním Long Beach Sun Resort. Pojďte se nechat hýčkat dokonalým servisem a řádně relaxovat v tomto hotelovém ráji.

 
Long Beach Sun Resort
Tento nádherný pětihvězdičkový resort umístěný na Mauriciu patří do řetězce Sun Resorts. Dýchne na vás okouzlující atmosférou, která spojuje uvolněnou náladu plážového hotelu a energii města s nespočtem barů, restaurací a roztomilých obchůdků na náměstí Piazza, odkud si můžete odnést suvenýr, například sošku vyhynulého ptáka Dodo, který je jakýmsi neoficiálním „logem“ Mauricia. Resort v sobě spojuje dokonalý ostrovní design s použitím místních materiálů jako je vulkanický kámen, dřevo a tropická flóra s moderními prvky současné architektury. Golfisté si mohou užít hru na 18jamkovému hřišti Ile Aux Cerfs Golf Club, které je vzdáleno zhruba 20 minut autem od resortu.
 
Na první pohled vás u resortu nadchne krásné písečné pobřeží dlouhé 700 metrů a široké 40 metrů spolu s křišťálovou lagunou, která láká k potápění.
 
Vše perfektně zapadá do okolní přírody. Vy si tak dopřejete maximální pohodlí a luxus.
 
Ambre Sun Resort
Tento čtyřhvězdičkový resort se nachází v zátoce Palmar, přímo u 750m dlouhé bílé písečné pláže v lokalitě Belle Mare na východě ostrova. V resortu najdete 297 pokojů a suity mezi lagunou s korálovým útesem a svěžími tropickými zahradami. Hostům jsou k dispozici také tři restaurace s místní, asijskou a středomořskou kuchyní pro maximální potěšení vašich chuťových pohárků.
 
V neposlední řadě si v resortu užijete celou řadu možností pro trávení volného času, ať už v podobě lázní nebo relaxačních i sportovních aktivit. Milovníci golfu ocení osmnáctku, která byla postavena na ploše 38 hektarů v nádherném přírodním prostředí. Hřiště se nachází na samostatném ostrově Ile Aux Cerfs. Na celé ploše se nachází celkem devět jezer a na třech jamkách je nevyhnutelný drive přes vodu.
 
Pojďte si užít golfovou dovolenou jak se patří.