Caerwylan Hotel *** Gwynedd / Wales

3 Golfové cesty
Caerwylan Hotel

Informace

Lokalita

Gwynedd, Wales

Popis hotelu

Poloha: hotel je vzdálen přibližně 250 km od města Cardiff a od města Birmingham 204 km. Hotel se nachází několik metrů od písečné pláže, kterou omývá Irské moře.

Vybavení a služby: hotel disponuje restaurací, barem, parkovištěm, zahradou, internetem, výtahem, prádelnou. V okolí hotelu lze podniknout celou řadu sportovních aktivit - pět 18-ti jamkových hřišť, minigolf, tenis, rybaření, turistiku, cysklistiku, squash, yachting a mnohé další.

Popis: budova hotelu Caerwylan je postavena ve viktoriánském stylu a hosté mají úžasný výhled na pláž, záliv Cardigan a také na ruiny hradu Criccieth. Toto mořské panorama považují mnozí za jedno z nejhezčích v celém Walesu. V roce 2007 koupili hotel noví majitelé, kteří provedli celkovou rekonstrukci. Hotel Caerwylan je ideální základnou pro objevování místních přírodních krás - krásných pláží a okolních kopců. Za zmínku stojí také okolní hrady a parní železnice. Podnebí je v této oblasti silně ovlivněno teplým Golfským proudem.

Stravování

Snídaně se skládá z džusů, cereálií a jogurtů, dále z tradiční velšské snídaně - místní párky vyrobené z vepřového masa a pórku. Hosté mohou povečeřet v hotelové restauraci, která je otevřena každý den od 18:00 do 21:00. Šéfkuchař používá zejména kvalitní místní suroviny. Z restaurace je krásný výhled na hrad Criccieth a večer na zapadající slunce. V restauraci lze ochutnat také místní pivo Purple Moose, které se vaří z velšské horské vody a přírodních surovin.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednom z 24 komfortních pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny centrálním vytápěním, televizí, kávovarem, telefonem, fénem, koupelnou. V hotelu jsou následující typy pokojů - 6x Executive, 3x Superior, 5x Standard Plus, 5x Standard, 5x Single a 1x Family.

Vlastnosti

  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Snídaně Snídaně
  • Hotel na pláži Hotel na pláži

Mapa

Hřiště

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
5 °C
97 mm
Únor
5 °C
72 mm
Březen
6 °C
60 mm
Duben
9 °C
56 mm
Květen
12 °C
65 mm
Červen
14 °C
76 mm
Červenec
16 °C
99 mm
Srpen
16 °C
93 mm
Září
14 °C
108 mm
Říjen
10 °C
118 mm
Listopad
7 °C
111 mm
Prosinec
5 °C
96 mm

Kontakt

Caerwylan Hotel