Diamond Country Club 4+3

4 noci a 3 green fee

**** Horní Rakousko / Rakousko

4 Golfové cesty
Diamond Country Club 4+3

Dostupné termíny 4 noci a 3 green fee

Datum Cena Popis
27.5.2022 - 2.10.2022 492 EUR (12 521 Kč) Snídaně Nezávazně objednat
3.10.2022 - 31.10.2022 527 EUR (13 412 Kč) Snídaně Nezávazně objednat

Informace

Popis balíčku

Diamond Resort se nachází v dolnorakouské obci Atzenbrugg. Hotel, vybudovaný na hřišti, prošel v roce 2016 renovací. Nabízí 3 různá golfová hřiště a jezero se soukromou pláží. Autem za 10 minut dojedete do města Tulln a za 40 minut do Vídně.

Popis hotelu

Diamond Country Club je skvělou volbou během návštěvy Atzenbrugg. Nabízí ideální kombinaci ceny, pohodlí a praktičnosti. Toto ubytování, kde nechybí řada vybavení pro cestovatele, je známé svým luxusní prostředím. Všechna wellness a rekreační zařízení golfového a rekreačního střediska Diamond Country Club jsou našim hostům k dispozici po celou dobu pobytu zdarma. V rezortu najdete neplacené soukromé parkoviště. Zahrát si můžete dvě 18jamková golfová hřiště a jedno 9jamkové hřiště, která navrhl přední architekt golfových hřišť Jeremy Pern.

Stravování

Výběrové restaurace Diamond Klubhouse a Diamond Boathouse mají výhledy do zahrady. Specializací zdejších kuchařů je mezinárodní kuchyně a podávají se tady obědy a večeře. Restaurace Diamond Lounge má výhled na golfové hřiště a golfisté se zde po hře mohou rozmazlit kulinářským uměním. Snídaně formou bufetu se podává v podniku Boathouse, který se nachází přímo u jezera. Samozřejmě si v Country Clubu můžete také zarezervovat místo pro různé události nebo oslavy. 

Ubytování

Pokoje nyní nabízejí vysoký standart - postele se značkovými matracemi Treca, satelitní televizi, minibar, koupelnu buď s vanou nebo sprchovým koutem, trezorem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. K hotelu patří pěkná terasa, kde si návštěvníci můžou vychutnat sklenku vína po úspěšném kole golfu.

Cena zahrnuje

  • 4 noci ve dvoulůžkovém pokoji typu Diamond
  • Snídaně
  • 1x green fee na hřiště Diamond Championship
  • 1x green fee na hřiště Diamond Ottenstein
  • 1x green fee na hřiště GC Fontana

Cena nezahrnuje

  • Pojištění léčebných výloh a storna pobytu
  • Dopravu

Další informace

  • Cena je uvedena za osobu sdílející dvoulůžkový pokoj
  • Golfový balíček je platný do 31.10.2022

Mapa

Hřiště

Golf & Sportclub Fontana

Golf & Sportclub Fontana

  • Počet jamek: 18

Hřiště je dobře dostupné z Vídně a patří mezi nejlepší v Evropě.

Hotely