Constance Lemuria

7 nocí a 6 green fee

***** Praslin / Seychely

5 Golfové cesty
Constance Lemuria

Dostupné termíny 7 nocí a 6 green fee

Datum Cena Popis
1.10.2020 - 22.12.2020 2 646 EUR (72 236 Kč) Sleva 30% Snídaně Nezávazně objednat

Informace

Popis balíčku

Lokalita

Praslin, Seychely

Popis hotelu

Poloha: Constance Lemuria se nachází ve východní části ostrova Praslin na jedné z jeho z nejdelších pláží. Nejbližší letiště je vzdáleno cca 5 minut jízdy autem.


Vybavení: hostům je k dispozici třípatrový bazén, hotelové lázně, 2 tenisové kurty, horská kola nebo fitness aktivity, jako je jóga, meditace, strečink a aerobik. Z široké nabídky neplacených vodních sktivit je možné vyzkoušet šlapadla, kajaky, windsurfing či šnorchlování. Hotelové spa nabízí saunu, parní lázeň, vířivku, relaxační bazén nebo plně vybavenou posilovnu. Hosté mohou využít i exkluzivní VIP lounge s knihovnou, kulečníkovým stolem, LCD televizí, dvěma počítači s připojením na internet a koupelnami v případě delšího čekání na transfer nebo na check-in.


Poloha: resort byl navržený tak, aby působil otevřeně a umožnil hostům být v přímém spojení s okolní přírodou. Myšlenka spojit hotel s přírodou se projevuje i na v něm použitých materiálech. Hosté nejčastěji narazí na dřevo, kámen, růžovou žulu a mramor.

Stravování

Tři hotelové restaurace nabízí širokou škálu místních i mezinárodních jídel formou bufetu i a la carte. Večeři si například můžete vychutnat ve svěží zelené zahradě nebo na písčité pláži. Menší občerstvení a širokou nabídkou nápojů disponuje 5 hotelových barů.

Ubytování

Všechny klimatizované apartmány a vily v letovisku Constance Lemuria jsou zařízené dřevěným nábytkem a některé mají doškové střechy. Všechny zahrnují vlastní koupelnu s vanou a fénem. Každý je vybaven trezorem, satelitní TV s DVD přehrávačem, telefonem a připojením k internetu.

Cena zahrnuje

  • 7x noc ve dvoulůžkovém pokoji kategorie Junior Suite
  • Snídani
  • 6x green fee na hřišti Lemuria Golf Course

Cena nezahrnuje

  • Dopravu
  • Pojištění léčebných výloh a storno poplatků

Další informace

  • Cena se vztahuje na osobu sdílející dvoulůžkový pokoj.
  • Balíček je platný od 7.1.2019 do 22.12.2020
  • Sleva je platná při rezervaci 45 dní dopředu

Mapa

Hřiště

Lemuria Golf Course

Lemuria Golf Course

  • Počet jamek: 18

Golfový skvost uprostřed tropického ráje na Seychelách.

Hotely