Anantara Vilamoura Resort

7 nocí a 5 green fee

***** Algarve / Portugalsko

5 Golfové cesty
Anantara Vilamoura Resort

Dostupné termíny 7 nocí a 5 green fee

Datum Cena Popis
12.4.2021 - 30.4.2021 1 119 EUR (29 989 Kč) Snídaně Nezávazně objednat

Informace

Popis balíčku

Poloha: Vilamoura je místo na portugalském pobřeží, kde se nachází luxusní 5* hotel Anantara Vilamoura, který je součástí hotelového řetězce Anantara Hotels & Resorts. Hotel je vzdálený zhruba 25 km od mezinárodního letiště ve městě Faro. Oblast Algarve, kde se hotel nachází, je na nejjižnějším cípu pobřeží Portugalska a patří mezi nejvyhledávanější turistické oblasti Portugalska. Pláž je od hotelu vzdálena 7 minut, 15 minut od hotelu se nachází Aqua Park. Nedaleko je tenisové centrum se 12 kurty, možnost zahrát si bowling, jezdit na koni. V oblasti se nachází velké množství klubů, barů, restaurací a obchodů.

Vybavení a služby: v hotelu jsou k dispozici dva venkovní bazény pro dospělé, 1 venkovní bazén pro děti, 1 vnitřní vyhřívaný bazén s hydromasážními tryskami (pro starší 16 let). V lázních Elements, které jsou umístěny v nejvyšším patře hotelu, mohou hosté vyzkoušet asijské lázeňské služby. Lázně mají rozlohu přes 1200 m2 a 7 speciálně vybavených pokojů, 1 vnitřní vyhřívaný bazén, verandu s panoramatickým výhledem na moře, dále je hostům k dispozici sauna, vířivka, hydromasážní a relaxační zóna. Hosté mohou také využít služeb thajských masérů. V hotelu je fitness centrum, podzemní garáže se 178 parkovacími místy s možností využít parkovací službu, bussines centrum, půjčovna aut, obchod s designovými předměty, umělecká galerie a starožitnictví, 9 obchodů mezinárodních značek, obchod s tábákovými výrobky a dárkovým zbožím. Hotel nabízí službu hlídání dětí, v jeho prostorách je vybudována místnost pro děti se hrami a lze využít také speciálních programů pro dětské hosty.

Popis: hotel je určen pro náročnou klientelu, která má vysoké nároky na vybavení a služby, ale také požadavky na možnosti, jak aktivně trávit volný čas.

Hotel zajišťuje vynikající servis golfovým hráčům. V jeho těsném okolí se nachází tři golfová hřiště: Victoria Golf, Millennium a Laguna. Golfové 18 jamkové hřiště Victoria Golf navrhl legendární golfista Arnold Palmer a toto hřiště patří k jednomu z nejlepších v Evropě. K dispozici jsou pokoje s přímým přístupem na hřiště Victoria Golf. V hotelu je možnost uschovat golfové vozíky, je zde obchod s golfovými potřebami. Dále jsou zde uzamykatelné skříňky a šatna pro golfové hráče. Hotel garantuje hráčům tee time na několika hřištích v oblasti Algarve.

Cena zahrnuje

 • 7x noc ve dvoulůžkovém pokoji kategorie Twin Deluxe Garden View
 • Snídaně
 • 2x green fee na hřiště Laguna
 • 2x green fee na hřiště Millenium
 • 1x green fee na hřiště Victoria
 • 1x večeře (bez nápojů)
 • Privátní transfery na všechna tři hřiště

Cena nezahrnuje

 • Dopravu
 • Pojištění léčebných výloh a storna pobytu

Další informace

 • Balíček je platný od 1.10.2019 - 30.4.2021.
 • Cena se vztahuje na osobu sdílející dvoulůžkový pokoj.
 • Při 7 platících hráčích osmý zdarma

Mapa

Hřiště

Hotely

Anantara Vilamoura

Anantara Vilamoura

 • *****

Nádherný 5* hotel Tivoli Victoria v golfovém ráji Algarve na jižním pobřeží Portugalska