Anantara Vilamoura 7+3

7 nocí a 3 green fee

***** Algarve / Portugalsko

5 Golfové cesty
Anantara Vilamoura 7+3
Luxusní

Dostupné termíny 7 nocí a 3 green fee

Datum Cena Popis
1.7.2022 - 31.7.2022 1 646 EUR (41 891 Kč) Snídaně Nezávazně objednat
1.8.2022 - 28.8.2022 1 882 EUR (47 897 Kč) Snídaně Nezávazně objednat
29.8.2022 - 18.9.2022 1 678 EUR (42 705 Kč) Snídaně Nezávazně objednat
19.9.2022 - 30.9.2022 1 529 EUR (38 913 Kč) Snídaně Nezávazně objednat
1.10.2022 - 31.10.2022 1 231 EUR (31 329 Kč) Snídaně Nezávazně objednat

Informace

Popis balíčku

Vilamoura je místo na portugalském pobřeží, kde se nachází luxusní 5* hotel Anantara Vilamoura, který je součástí hotelového řetězce Anantara Hotels & Resorts. Hotel je vzdálený zhruba 25 km od mezinárodního letiště ve městě Faro. Oblast Algarve, kde se hotel nachází, je na nejjižnějším cípu pobřeží Portugalska a patří mezi nejvyhledávanější turistické oblasti této země.
Pláž je od hotelu vzdálena 7 minut, 15 minut od hotelu se nachází Aqua Park. Nedaleko je tenisové centrum se 12 kurty, možnost zahrát si bowling, zajezdit si na koni. V oblasti se nachází velké množství klubů, barů, restaurací a obchodů.

Popis hotelu

Hotel je určen pro náročnou klientelu, která má vysoké nároky na vybavení a služby, ale také požadavky na možnosti, jak aktivně trávit volný čas. Hotel zajišťuje vynikající servis golfovým hráčům. V jeho těsném okolí se nachází tři golfová hřiště: Victoria Golf, Millennium a Laguna. Golfové 18 jamkové hřiště Victoria Golf navrhl legendární golfista Arnold Palmer a toto hřiště patří k jednomu z nejlepších v Evropě. K dispozici jsou pokoje s přímým přístupem na hřiště Victoria Golf. V hotelu je možnost uschovat golfové vozíky, je zde obchod s golfovými potřebami. Dále jsou zde uzamykatelné skříňky a šatna pro golfové hráče. Hotel garantuje hráčům tee time na několika hřištích v oblasti Algarve.

Stravování

V hotelových restauracích působí dva vynikající šéfkuchaři Bruno Rocha a Bruno Viegas.

V hotelu se nachází restaurace Emo Gourmet, která je umístěna v nejvyšším patře hotelu. Interiér je proveden v minimalistickém stylu. Kuchyně nabízí orientální a exotické chutě portugalské kuchyně. Součástí je také vinotéka s velkým výběrem vín, s jejichž výběrem Vám ochotně pomohou someliéři.

Mezinárodní kuchyni lze ochutnat v restauraci Sensorial. Z této restaurace je přímý vstup do bazénu.

Naproti bazénu a golfovému hřišti se nachází Popbar, který je skvělým místem, kde se lze osvěžit rozmanitými chutěmi koktejlů.

Bartini bar je moderním prostorem umístěným ve vstupní hale. Poskytuje nádherné výhledy na zátoku s městem Lagos a golfové hřiště.

U hlavního bazénu se lze občerstvit lehkou zdravou stravou v podobě grilovaných jídel, čerstvých salátů a různých delikates.

Ubytování

Hotel má kapacitu pro 950 osob, 280 pokojů: 1x prezidentské apartmá, 2x luxusní apartmá Executive, 14x apartmá Junior, 137x dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky, 126 dvoulůžkových pokojů.. Hotelové pokoje poskytují panoramatické výhledy na krásné golfové hřiště, které hotel obklopuje. Apartmány jsou vybaveny nábytkem a doplňky od firmy Hermés. Součástí výbavy apartmánů je navíc CD/DVD přehrávač. Hosté ubytovaní v apartmánech mají k dispozici exkluzivní hotelové služby majordomů - nadstandartní tzv. butler servis.

Cena zahrnuje

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji typu Deluxe
  • Snídani
  • 3x green fee na hřiště Dom Pedro (Laguna,Millenium a Pinhal)

Cena nezahrnuje

  • Pojištění léčebných výloh a storna pobytu
  • Letenku a dopravu v destinaci

Další informace

  • Cena se vztahuje na osobu sdílející dvoulůžkový pokoj
  • Vánoční a novoroční příplatek za gala večer není zahrnut v ceně

Mapa

Hřiště

Dom Pedro Pinhal

Dom Pedro Pinhal

  • Počet jamek: 18

Osmnáctka se vzrostlými borovicemi a novým clubhousem

Hotely

Anantara Vilamoura

Anantara Vilamoura

  • *****

Nádherný 5* hotel Tivoli Victoria v golfovém ráji Algarve na jižním pobřeží Portugalska

Podobné zájezdy