Sandy Beach Resort Danang **** Vietnam / Vietnam

4 Golfové cesty
Sandy Beach Resort Danang

Informace

Lokalita

Vietnam, Vietnam

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází na okraji města Danang. Nejbližší mezinárodní letiště je vzdáleno pouhých 20 minut jízdy autem. Denně zde jezdí expresní vlaky z Hanoje nebo Ho Či Minova města.

Vybavení: hosté mohou využít dvou velkých venkovních bazénů, vířivky, sauny, parní lázně nebo hotelové pláže. Pro ty aktivnější jsou připraveny dva tenisové kurty, posilovna, beachvolejbalové hřiště, nebo možnost vyzkoušet některý z vodních sportů. Hotel poskytuje lekce aerobiku, Tai-Či nebo Jógy pod dohledem odborného lektora. Hotelové lázně nabízejí mnoho různých procedur od tradičních masáží, po reflexní terapie a aromaterapie. V celém resortu je dostupné bezdrátové připojení k internetu.

Popis: Sandy Beach Resort, jak už název napovídá, leží přímo na pláži a obklopuje ho 130 km2 zahrad. Hosté se mohou kochat výhledy na Mramorové hory, Dananagský záliv, nebo navštívit jednoduše dosažitelné historické město Hoi An, které je zapsáno do Seznamu světového kulturního dědictví Unesco.

Stravování

Stravování je zajištěno v hotelové restauraci Moonlight restaurant, která je typická svou orientální kuchyní a ohromujícími výhledy na moře, nebo v restauraci Sunrise Caffe and Terrace’s, otevřené 24 hodin denně.

Ubytování

V hotelu je 123 pokojů a bungalovů. Všechny jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, trezorem, minibarem, bezdrátovým připojením k internetu a regulovatelnou klimatizací. Ve všech koupelnách se nachází sprchový kout, vysoušeč vlasů, koupací plášť a pantofle.

Vlastnosti

  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Wellness Wellness
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Masáže Masáže
  • Bazén Bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Danang Golf Club

Danang Golf Club

  • Počet jamek: 18

Hřiště postavené v roce 2010 od Grega Normana.

Montgomerie Links

Montgomerie Links

  • Počet jamek: 18

Resort patřící do skupiny nejlepších linksových hřiští světa, který poskytuje nádherné výhledy na Marble Mountains a Jihočínské moře.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
17 °C
20 mm
Únor
18 °C
30 mm
Březen
20 °C
41 mm
Duben
24 °C
80 mm
Květen
27 °C
196 mm
Červen
28 °C
240 mm
Červenec
28 °C
320 mm
Srpen
28 °C
340 mm
Září
26 °C
254 mm
Říjen
25 °C
100 mm
Listopad
21 °C
41 mm
Prosinec
18 °C
20 mm

Kontakt

Sandy Beach Resort Danang