Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort ***** Vietnam / Vietnam

5 Golfové cesty
Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort

Informace

Lokalita

Vietnam, Vietnam

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází v soukromém zálivu a poloostrově Son Tra. Mezinárodní letiště v Danangu je vzdáleno necelých 30 minut jízdy autem a centrum města cca 10 km.


Vybavení:
resort nabízí množství rekreačních a odpočinkových aktivit. Největší předností je nejspíše 700 m dlouhá písečná pláž, kde mohou hosté kromě relaxace na lehátkách, také vyzkoušet lekce Tai-Chi nebo některý z vodních sportů. Kvalitní koupání je zajištěno také hlavním bazénem s vířivou a dětskou částí, střešním bazénem nebo jedním z 6 privátních oddělených bazénů. Aktivně založení hosté mohou využít služeb posilovny s nejmodernějším vybavením. Luxusní HARNN Heritage Spa nabízí množství masáží a procedur ve stylovém prostředí.


Popis: okolí hotelu spojuje tradiční vietnamskou kulturu, moderní infrastrukturu a koloniální vlivy. Hosté si mohou vybrat z široké nabídky exkurzí a poznávacích výletů v oblasti.

Stravování

Hotel disponuje 3 restauracemi, které servírují jídla francouzské, vietnamské, asijské a mezinárodní kuchyně. Hotelový šéfkuchař Michel Roux je držitelem 3 michelinských hvězd a jeho pokrmy můžete ochutnat v hotelové restauraci La Maison 1888. Menší občerstvení a širokou nabídka drinků zajistí 2 hotelové bary.

Ubytování

Moderní pokoje s odkazy na tradiční Vietnamskou dekoraci nabízí výhledy na ohromující krajinu. Mezi standardní vybavení patří širokoúhlá televize s 81 kanály, docke na Ipod, hudební systém BOSE, kávovar Illy a minibarem. Koupelny jsou vybaveny oddělenou vanou a sprchovým koutem.

Vlastnosti

  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Wellness Wellness
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Bazén Bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Masáže Masáže
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
17 °C
20 mm
Únor
18 °C
30 mm
Březen
20 °C
41 mm
Duben
24 °C
80 mm
Květen
27 °C
196 mm
Červen
28 °C
240 mm
Červenec
28 °C
320 mm
Srpen
28 °C
340 mm
Září
26 °C
254 mm
Říjen
25 °C
100 mm
Listopad
21 °C
41 mm
Prosinec
18 °C
20 mm

Kontakt

Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort