Boutique Hoi An Resort **** Vietnam / Vietnam

4 Golfové cesty
Boutique Hoi An Resort

Informace

Lokalita

Vietnam, Vietnam

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází jen pouhých 5 minut jízdy od centra města Hoi An. Nejbližší mezinárodní letiště v Da Nangu je vzdáleno přibližně půl hodiny jízdy autem. Transfer na letiště je možný za příplatek.

Vybavení: hosté mohou využít plně vybavenou posilovnu, venkovní bazén a spa s parní lázní, širokým výběrem masáží a procedur. Přímo u hotelu je k dispozici soukromá pláž. Ve všech hotelových prostorách je dostupné bezdrátové připojení k internetu. Hotel nabízí množství exkurzí za poznáním vietnamské kultury, hosté se dokonce můžou zjasnit kurzů vaření vietnamské kuchyně.

Popis: svojí polohou přímo u pláže a v blízkosti několika golfových hřišť je Hoi An Boutique Resort vhodným místem jak pro golfovou dovolenou, tak i pro odpočinek.
 

Stravování

Le Cafe Restaurant nabízí snídaně formou bufetu a-la-carte jídla k obědu a večeři. To slouží vietnamských a mezinárodní kuchyně. Le Salon v hale a La Piscine u bazénu oba nabízejí občerstvení po celý den. Pokojová služba je také k dispozici.

Ubytování

Moderní pokoje jsou vybaveny konferenčním stolkem, televizí, sejfem, telefonem, Wi-Fi, klimatizací a příslušenstvím k přípravě čaje a kávy. V koupelně vana nebo sprcha a vysoušeč vlasů.

Vlastnosti

  • Masáže Masáže
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Wellness Wellness
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Bazén Bazén

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
17 °C
20 mm
Únor
18 °C
30 mm
Březen
20 °C
41 mm
Duben
24 °C
80 mm
Květen
27 °C
196 mm
Červen
28 °C
240 mm
Červenec
28 °C
320 mm
Srpen
28 °C
340 mm
Září
26 °C
254 mm
Říjen
25 °C
100 mm
Listopad
21 °C
41 mm
Prosinec
18 °C
20 mm

Kontakt

Boutique Hoi An Resort