Boutique Hoi An Resort **** Danang / Vietnam

4 Golfové cesty
Boutique Hoi An Resort

Informace

Lokalita

Danang, Vietnam

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází jen pouhých 5 minut jízdy od centra města Hoi An. Nejbližší mezinárodní letiště v Da Nangu je vzdáleno přibližně půl hodiny jízdy autem. Transfer na letiště je možný za příplatek.

Vybavení: hosté mohou využít plně vybavenou posilovnu, venkovní bazén a spa s parní lázní, širokým výběrem masáží a procedur. Přímo u hotelu je k dispozici soukromá pláž. Ve všech hotelových prostorách je dostupné bezdrátové připojení k internetu. Hotel nabízí množství exkurzí za poznáním vietnamské kultury, hosté se dokonce můžou zjasnit kurzů vaření vietnamské kuchyně.

Popis: svojí polohou přímo u pláže a v blízkosti několika golfových hřišť je Hoi An Boutique Resort vhodným místem jak pro golfovou dovolenou, tak i pro odpočinek.
 

Stravování

Le Cafe Restaurant nabízí snídaně formou bufetu a jídla a-la-carte k obědu a večeři. Velký výběr z vietnamských a mezinárodních pokrmů. Restaurace Le Salon v hale a La Piscine u bazénu nabízejí občerstvení po celý den.

Ubytování

Moderní pokoje jsou vybaveny konferenčním stolkem, televizí, sejfem, telefonem, Wi-Fi, klimatizací a příslušenstvím k přípravě čaje a kávy. V koupelně vana nebo sprcha a vysoušeč vlasů.

Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Wellness Wellness
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Bazén Bazén
  • Masáže Masáže

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
25 °C
14 mm
Únor
26 °C
2 mm
Březen
28 °C
1 mm
Duben
31 °C
2 mm
Květen
33 °C
9 mm
Červen
35 °C
5 mm
Červenec
34 °C
14 mm
Srpen
34 °C
28 mm
Září
32 °C
112 mm
Říjen
29 °C
221 mm
Listopad
28 °C
178 mm
Prosinec
25 °C
70 mm

Kontakt

Boutique Hoi An Resort