Bellagio Las Vegas ***** Nevada / USA

5 Golfové cesty
Bellagio Las Vegas

Informace

Lokalita

Nevada, USA

Popis hotelu

Poloha: tento světoznámý hotel se nachází přímo na Stripu v centru Las Vegas. Nejbližší mezinárodní letiště je vzdáleno 10 minut jízdy autem.

Vybavení: hosté mohou vyzkoušet pět hotelových bazénů, které mají navodit atmosféru středomoří. V hotelu se nachází obrovské Spa & wellness centrum. Do jejich nabídky spadá sauna, parní lázeň, masáže, léčebné zábaly a další. Nedílnou součástí je také plně vybavená posilovna. Ženy ocení především prvotřídní salón krásy. Další z atrakcí hotelu je nevšední botanická zahrada a galerie s výtvarným uměním. Největším lákadlem je však luxusní kasino, díky kterému hotel vznikl a funguje.

Popis: Bellagio se může chlubit mohutnou fontánou, která každou půl hodinu od 8 večer předvádí světelnou vodní show na hudební podklad. Hotel pravidelně hostí představení nejlepšího cirkusu na světě, a to Cirque du Soleil.

Stravování

Hotel nabízí velké množství různých restaurací. Několik z nich dokonce získalo více jak jednu hvězdu Michelin. Mezi ně patří restaurace Picasso, Michael Mina nebo Le Cirque.

Ubytování

Pro ubytování je k dispozici dohromady 3933 pokojů a apartmánů. Všechny jsou zdobeny mramorem a vybaveny telefonem, LCD televizí, Hi-Fi stanicí, trezorem, bezdrátovým připojením k internetu a mnohým dalším. V koupelnách je k použití sprcha i vana a nechybí zde ani vysoušeč vlasů.

Vlastnosti

  • Masáže Masáže
  • All inclusive All inclusive
  • Wellness Wellness
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Bazén Bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén

Mapa

Hřiště

TPC Las Vegas

TPC Las Vegas

  • Počet jamek: 18

Prestižní pouštní hřiště v Las Vegas.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
8 °C
15 mm
Únor
11 °C
14 mm
Březen
13 °C
15 mm
Duben
18 °C
5 mm
Květen
23 °C
7 mm
Červen
29 °C
2 mm
Červenec
33 °C
6 mm
Srpen
32 °C
11 mm
Září
27 °C
4 mm
Říjen
20 °C
7 mm
Listopad
13 °C
7 mm
Prosinec
8 °C
8 mm

Kontakt

Bellagio Las Vegas