Homewood Suites by Hilton Schaumburg Hotel **** Illinois / USA

4 Golfové cesty
Homewood Suites by Hilton Schaumburg Hotel

Informace

Lokalita

Illinois, USA

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází 20 minut od mezinárodního letiště O'Hare International Airport, centrum Chicaga je vzdáleno 30 minut jízdy autem a mezi nejbližší atrakce patří LEGOland Discovery Center, Woodfield Mall, Schaumburg Convention Center nebo Airlington International Race Course. Medinah Country Club, dějiště 2012 Ryder Cupu, je 5 kilometrů daleko.

Vybavení: hostům je k dispozici vekovní bazén s vířivkou, basketbalové hřiště, fitness centrum, konferenční prostory, prádelna a čistírna, parkoviště a místo na grilování s několika grily a lavičkami. V celém hotelu funguje bezplatná Wifi.

Popis: severozápadní okolí Chicaga je ideální kombinací byznys parků, turistických atrakcí, nákupních středisek a skvělých restaurací. Uprostřed toho všeho se nachází Homewood Suites by Hilton Schaumburg Hotel. Díky své poloze, 20 minut od mezinárodního letiště, je ideálním hotelem pro obchodníky i rekreanty, který je jednoduše dosažitelný z centra Chicaga.

Stravování

V hotelu se podává snídaně. Ve všech pokojích je plně vybavená kuchyně. V okolí hotelu je velké množství skvělých restaurací.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, sprchou a fénem na vlasy, klimatizací, plně zařízenou kuchyní s mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, myčkou nádobí, varnou deskou, kávovarem a toasterem. Ve všech jsou také dvě TV se satelitem, dva telefony a bezplatné Wifi připojení. Všechny mají oddělený obývací pokoj od kuchyně.

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Bazén Bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
-6 °C
43 mm
Únor
-4 °C
38 mm
Březen
3 °C
67 mm
Duben
10 °C
97 mm
Květen
15 °C
88 mm
Červen
21 °C
99 mm
Červenec
23 °C
100 mm
Srpen
22 °C
96 mm
Září
18 °C
90 mm
Říjen
12 °C
68 mm
Listopad
5 °C
74 mm
Prosinec
-3 °C
63 mm

Kontakt

Homewood Suites by Hilton Schaumburg Hotel