Homewood Suites by Hilton Schaumburg Hotel **** Illinois / USA

4 Golfové cesty
Homewood Suites by Hilton Schaumburg Hotel

Informace

Lokalita

Illinois, USA

Poloha

Hotel se nachází 20 minut od mezinárodního letiště O'Hare International Airport, centrum Chicaga je vzdáleno 30 minut jízdy autem a mezi nejbližší atrakce patří LEGOland Discovery Center, Woodfield Mall, Schaumburg Convention Center nebo Airlington International Race Course. Medinah Country Club, dějiště 2012 Ryder Cupu, je 5 kilometrů daleko.

Popis hotelu

Severozápadní okolí Chicaga je ideální kombinací byznys parků, turistických atrakcí, nákupních středisek a skvělých restaurací. Uprostřed toho všeho se nachází Homewood Suites by Hilton Schaumburg Hotel. Díky své poloze, 20 minut od mezinárodního letiště, je ideálním hotelem pro obchodníky i rekreanty, který je jednoduše dosažitelný z centra Chicaga. Hostům je k dispozici vekovní bazén s vířivkou, basketbalové hřiště, fitness centrum, konferenční prostory, prádelna a čistírna, parkoviště a místo na grilování s několika grily a lavičkami. V celém hotelu funguje bezplatná Wifi.

Stravování

V hotelu se podává snídaně. Ve všech pokojích je plně vybavená kuchyně. V okolí hotelu je velké množství skvělých restaurací.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, sprchou a fénem na vlasy, klimatizací, plně zařízenou kuchyní s mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, myčkou nádobí, varnou deskou, kávovarem a toasterem. Ve všech jsou také dvě TV se satelitem, dva telefony a bezplatné Wifi připojení. Všechny mají oddělený obývací pokoj od kuchyně.

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Bazén Bazén

Mapa

Hřiště

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
-6 °C
43 mm
Únor
-4 °C
38 mm
Březen
3 °C
67 mm
Duben
10 °C
97 mm
Květen
15 °C
88 mm
Červen
21 °C
99 mm
Červenec
23 °C
100 mm
Srpen
22 °C
96 mm
Září
18 °C
90 mm
Říjen
12 °C
68 mm
Listopad
5 °C
74 mm
Prosinec
-3 °C
63 mm

Kontakt

Homewood Suites by Hilton Schaumburg Hotel