Hilton Garden Inn at PGA Village/Port St. Lucie *** Florida / USA

3 Golfové cesty
Hilton Garden Inn at PGA Village/Port St. Lucie

Informace

Lokalita

Florida, USA

Popis hotelu

Poloha: Celý resort se nachází na floridském pobřeží Treasure Coast přibližně 24 km od pláže. Mezinárodní letiště v Palm Beach je vzdáleno přibližně 89 km od hotelu.

Vybavení a služby: Hostům je k dispozici venkovní bazén, vířivka, fitness a nebo masáže. K hotelovým službám patří úschova zavazadel, dárkový obchod, prádelna, trezor  a pokojová služba. Hotel je také vhodný ke konání koferencí a společenských událostí. Je možné využít vysokorychlostní připojení k internetu. Hotel byl navržen jako bezbariérový.

Popis: Jak už název napovídá, tento 3* hotel je součástí hotelového řetezce Hilton Garden Inn. Přímo vedle se nachází golfový klub PGA Village. PGA Village, který jako jediný na Floridě provozuje PGA of America. Na 147 akrech se zde rozprostírají tři osmnáctijamková hřiště.

Stravování

Hosté se mohou stravovat v hotelové restauraci Sam Snead's, která je zařízena ve stylu provázejícím hosty historií golfu.Grilovaní probíhá na místním dubovém dřevě, které produkuje do okolí výrazné aroma. Kromě grilovaných specialit si hosté mohou vybrat i pokrmy z mořských plodů, sendviče, saláty a jiné.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 130 pokojů k ubytování. Každý pokoj je vybyven pracovním stolem, křeslem, mikrovlnou troubou, ledničkou, kávovarem, telefonem a bezdrátovým internetem.

Vlastnosti

  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

PGA National Resort

PGA National Resort

  • Počet jamek: 90

Tradiční floridské hřiště - hostitel turnaje PGA Honda Classic.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
0 °C
64 mm
Únor
0 °C
0 mm
Březen
0 °C
78 mm
Duben
0 °C
71 mm
Květen
25 °C
0 mm
Červen
0 °C
174 mm
Červenec
0 °C
0 mm
Srpen
0 °C
0 mm
Září
0 °C
0 mm
Říjen
0 °C
160 mm
Listopad
21 °C
0 mm
Prosinec
0 °C
0 mm

Kontakt

Hilton Garden Inn at PGA Village/Port St. Lucie