Hammock Beach Resort hotel **** Florida / USA

4 Golfové cesty
Hammock Beach Resort hotel

Informace

Lokalita

Florida, USA

Poloha

Hotel se nachází ve městě Palm Coast, 38 km od města St. Augustine na Floridě. Hotel leží přímo na pobřeží Atlantického oceánu. Hotel je vzdálen 129 km od mezinárodního letiště v Jacksonville.

Popis hotelu

Nádherný pobřežní resort je jako stvořený pro rodinou dovolenou, neboť má vše, co si jen člověk na dovolené může přát. Širokou nabídku sportovních aktivit ,malebné prostředí na pobřeží Atlantiku a vysokou kvalitu všech poskytovaných služeb. Vodní park se rozprostírá na ploše o rozloze přibližně 8500 metrů čtverečních. Resort je místem, kde hosté zažijí nezapomenutelnou dovolenou a kam se budou rádi vracet.

Hostům je k dispozici velká spousta vodních atrakcí, jako jsou uměle vytvořená řeka tekoucí skrz hotelovou zahradu, skluzavky, několik bazénů, privátní hotelová pláž. Dále hostou mohou navštívit lázně s procedurami pro celé tělo od kosmetiky, přes masáže až po manikůru a pedikůru. Hotel má osm osvětlených tenisových kurtů s tvrdým povrchem, posilovnu se studiem na aerobic, 9 jamkové puttovací hřiště, dvě 18 jamková hřiště navržená Tomem Watsonem a Jackem Nicklausem.

Stravování

Hosté se stravují v jedné ze čtyř hotelových restaurací, které podávají jak čerstvé speciality z oceánu, tak i maso na grilu nebo sushi.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednom z pokojů nebo vilek. Pokoje jsou vybaveny 1 - 3 ložnicemi, koupelnou s WC a vanou, obývacím prostorem s pohovkou, kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou, kávovarem, ledničkou s mrazákem, TV se satelitem, DVD přehrávačem, telefonem, bezdrátovým internetem, trezorem a balkónem. Ve vilkách se navíc nachází plně vybavená kuchyně, jídelní prostor a prádelna.

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Wellness Wellness
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Masáže Masáže

Mapa

Hřiště

World Golf Village

World Golf Village

  • Počet jamek: 36

36 mistrovských jamek přímo u Síně slávy golfu na Floridě.

TPC Sawgrass

TPC Sawgrass

  • Počet jamek: 36

Světoznámé hřiště - hostitel turnaje The Players Championship.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
0 °C
64 mm
Únor
0 °C
0 mm
Březen
0 °C
78 mm
Duben
0 °C
71 mm
Květen
25 °C
0 mm
Červen
0 °C
174 mm
Červenec
0 °C
0 mm
Srpen
0 °C
0 mm
Září
0 °C
0 mm
Říjen
0 °C
160 mm
Listopad
21 °C
0 mm
Prosinec
0 °C
0 mm

Kontakt

Hammock Beach Resort hotel