Hammock Beach Resort hotel **** Florida / USA

4 Golfové cesty
Hammock Beach Resort hotel

Informace

Lokalita

Florida, USA

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází ve městě Palm Coast, 38 km od města St. Augustine na Floridě. Hotel leží přímo na pobřeží Atlantického oceánu. Hotel je vzdálen 129 km od mezinárodního letiště v Jacksonville.

Vybavení a služby: hostům je k dispozici velká spousta vodních atrakcí, jako jsou uměle vytvořená řeka tekoucí skrz hotelovou zahradu, skluzavky, několik bazénů, privátní hotelová pláž. Dále hostou mohou navštívit lázně s procedurami pro celé tělo od kosmetiky, přes masáže až po manikůru a pedikůru. Hotel má osm osvětlených tenisových kurtů s tvrdým povrchem, posilovnu se studiem na aerobic, 9-ti jamkové puttovací hřiště, dvě 18-jamková hřiště navržená Tomem Watsonem a Jackem Nicklausem.

Popis: nádherný pobřežní resort je jako stvořený pro rodinou dovolenou, neboť má vše, co si jen člověk na dovolené může přát. Širokou nabídku sportovních aktivit ,malebné prostředí na pobřeží Atlantiku a vysokou kvalitu všech poskytovaných služeb. Vodní park se rozprostírá na ploše o rozloze přibližně 8500 metrů čtverečních. Resort je místem, kde hosté zažijí nezapomenutelnou dovolenou a kam se budou rádi vracet.

Stravování

Hosté se stravují v jedné ze čtyř hotelových restaurací, které podávají jak čerstvé speciality z oceánu, tak i maso na grilu nebo sushi.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednom z pokojů nebo vilek. Pokoje jsou vybaveny 1 - 3 ložnicemi, koupelnou s WC a vanou, obývacím prostorem s pohovkou, kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou, kávovarem, ledničkou s mrazákem, TV se satelitem, DVD přehrávačem, telefonem, bezdrátovým internetem, trezorem a balkónem. Ve vilkách se navíc nachází plně vybavená kuchyně, jídelní prostor a prádelna.

Vlastnosti

  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Masáže Masáže
  • Wellness Wellness
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti

Mapa

Hřiště

World Golf Village

World Golf Village

  • Počet jamek: 36

36 mistrovských jamek přímo u Síně slávy golfu na Floridě.

TPC Sawgrass

TPC Sawgrass

  • Počet jamek: 36

Světoznámé hřiště - hostitel turnaje The Players Championship.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
0 °C
64 mm
Únor
0 °C
0 mm
Březen
0 °C
78 mm
Duben
0 °C
71 mm
Květen
25 °C
0 mm
Červen
0 °C
174 mm
Červenec
0 °C
0 mm
Srpen
0 °C
0 mm
Září
0 °C
0 mm
Říjen
0 °C
160 mm
Listopad
21 °C
0 mm
Prosinec
0 °C
0 mm

Kontakt

Hammock Beach Resort hotel