Sentido Aziza Thalasso Golf **** Nabeul / Tunisko

4 Golfové cesty
Sentido Aziza Thalasso Golf

Informace

Lokalita

Nabeul, Tunisko

Popis hotelu

Poloha:  Hotel Aziza Thalasso Golf se nachází na okraji písečné pláže, 3 km od centra Hammametu. Hotel je vzdálen 65 km od Tunisu a 110 km od Monastiru.  Hotel, který je obklopen nádhernou zahradou, perfektně zapadá do okolní krajiny.

Vybavení a služby: Hotel Aziza nabízí spoustu vodních sportů jako windsurfing a plachtění, na pláží jsou hostům k dispozici deštníky, lehátka a matrace. Hosté také mohou využít služeb venkovního nebo vnitřního bazénu. Pro aktivní odpočinek je zde připraveno fitness centrum, tělocvična, tenis nebo mini golf. Hotel disponuje prostorami pro konání koferencí s kapacitou do 300 účastníků. Recepce poskytuje služby jako např. úschovu cenných věcí nebo pronájem auta. Hotel je vzdálen 10 km od golfových hřiští Yasmine a Citrus. Hotel je spoluvlastníkem hřiště Citrus a proto nabízí speciální ceny a kyvadlovou dopravu na hřiště.

Popis: Luxusní hotel postavený  v orientálním stylu lehce smíšeným se stylem evropským, je obklopen půvabnými zahradami a venkovním bazénem nepravidelného tvaru. Rozmanité zahrady jsou ještě zkrášleny fontánami. V blízkosti hotelu se nachází wellness centrum Biorivage. Ke komplexu patří také Aziza Residence, která nabízí ubytování v apartmánech a studiích.

 

Stravování

Hotel Aziza může hostům poskytnout hlavní restauraci nebo barbecue blízko pláže. Restaurace nabízí různé druhy jídel jako italskou nebo tuniskou kuchyni a samozřejmostí jsou také vegetariánské pokrmy. Snídaně je formou bufetu, oběd je podáván podle jídelního lístku, večeře je kombinací obou typů stravování. V hotelu je rovněž bar a stylová Maurská kavárna.

Ubytování

Hotel disponuje kapacitou 209 pokojů a 9 suites, které jsou rozmístěny ve 4 patrech s 2 výtahy. Všechny pokoje jsou komfortně zařízeny s výhledem na moře, bazén nebo okolní krajinu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, topením/klimatizací, minibarem, rádiem, satelitní TV, telefonem a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má vlastní balkon.

Vlastnosti

  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Wellness Wellness
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Venkovní bazén Venkovní bazén

Mapa

Hřiště

Golf de Carthage

Golf de Carthage

  • Počet jamek: 18

Hřiště patřící mezi nejstarší v Africe a úplně první hřiště v Tunisku, které Vás nadchne okolní vegetací.

Golf Citrus

Golf Citrus

  • Počet jamek: 45

První 45ti jamkový komplex v Tunisku.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
0 °C
60 mm
Únor
0 °C
40 mm
Březen
0 °C
40 mm
Duben
0 °C
40 mm
Květen
0 °C
10 mm
Červen
0 °C
10 mm
Červenec
0 °C
0 mm
Srpen
0 °C
10 mm
Září
0 °C
40 mm
Říjen
0 °C
60 mm
Listopad
0 °C
70 mm
Prosinec
0 °C
80 mm

Kontakt

Sentido Aziza Thalasso Golf