Hasdrubal Thalassa & Spa Hotel Yasmine Hammamet ***** Nabeul / Tunisko

5 Golfové cesty
Hasdrubal Thalassa & Spa Hotel Yasmine Hammamet

Informace

Lokalita

Nabeul, Tunisko

Popis hotelu

Poloha: atraktivní hotel Hasdrubal Thalassa & Spa je často považován za nejlepší hotel v Tunisku. Leží na jižním konci Yasmine Hammamet, přímo u pláže se zlatavým jemným pískem. Letiště v Tunisu je vzdáleno 70 km, letiště v Monastiru se nachází 90 km od hotelu. Hasdrubal pravidelně zdarma organizuje kyvadlovou dopravu do centra Hammametu, který je vzdálen 12 km. Jen několik kroků od hotelu je nová Médina s kasinem a zábavním parkem "Cartage Land".

Vybavení: Kromě standardního vybavení hotel svým hostům poskytuje dvě tenisová hřiště, fitness centrum, Spa & Wellness, masáže, billiard, vířivku, turecké lázně, vnitřní a venkovní bazén. Asi 6km od hotelu se nacházejí dvě golfová hřiště. Hotel také nabízí bohatý výběr vodních sportů. Hotel disponuje prostorami pro konání konferencí a seminářů.

Popis: Hasdrubal Yasmine je velkolepým a luxusním hotelem, kde mohou hosté poznat harmonický kontrast mezi velkorysostí a intimitou určitých míst, které jsou zkrášleny fontánami a oživeny světelnými efekty. Zdejší prezidentské apartmá je díky své velikosti zapsáno v Guinessově knize rekordů. 

Stravování

Vysoký standard hotelu je reprezentován ve čtyřech hlavních restauracích, které hostům nabízejí tuniská, italská, světová a také nízkokalorická jídla.  Hosté si také mohou rezervovat jídlo na barbecue u bazénu.

Ubytování

V hotelu se nachází 211 pokojů. Všechny mají terasu nebo balkon, koupelnu se sprchou a vanou, telefon,  připojení k internetu, LCD televizi se satelitem, trezor, minibar, vysoušeč vlasů a klimatizaci.

Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Wellness Wellness
  • Snídaně Snídaně
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Golf Citrus

Golf Citrus

  • Počet jamek: 45

První 45ti jamkový komplex v Tunisku.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
0 °C
60 mm
Únor
0 °C
40 mm
Březen
0 °C
40 mm
Duben
0 °C
40 mm
Květen
0 °C
10 mm
Červen
0 °C
10 mm
Červenec
0 °C
0 mm
Srpen
0 °C
10 mm
Září
0 °C
40 mm
Říjen
0 °C
60 mm
Listopad
0 °C
70 mm
Prosinec
0 °C
80 mm

Kontakt

Hasdrubal Thalassa & Spa Hotel Yasmine Hammamet