Amari Garden Pattaya **** Pattaya / Thajsko

4 Golfové cesty
Amari Garden Pattaya

Informace

Lokalita

Pattaya, Thajsko

Poloha

Hotel se nachází přímo v centru letoviska Pattaya pouhé 2 minuty chůze na hlavní pláž. Mezinárodní letiště v Bangkoku je vzdáleno 125 km a letiště v Pattaya necelých 30 km.

Popis hotelu

Hotel je díky své poloze ideálním místem jak pro golfovou, tak i rodinnou dovolenou. Hostům jsou k dispozici dva venkovní bazény, vířivka a příjemná zahrada. V sousedním resortu Amari Ocena mohou hotelový hosté využití posilovnu, wellness a exkluzivní Breeze spa. Ve všech prostorách hotelu je bezplatné bezdrátové připojení k internetu. Pro děti je připraven dětský klub s mnoha aktivitami. Mezi další dostupné služby hotelu patří bezplatné parkování, čistírna, nákupní galerie, směnárna a nabídky exkurzí. V dojezdové době 1h naleznou golfisté množství špičkových hřišť.

Stravování

Hlavní hotelová restaurace Mantra nabízí speciality čínské, japonské, thajské a indické kuchyně, ale na své si zde přijdou i milovníci západní kuchyně a mořských plodů. Snídani si je možné dopřát v baru na pláži a extensivní nabídku nápojů nabídne bar v lobby a u bazénu.

Ubytování

Standardní pokoje mají 24 m2 a disponují satelitní LCD televizí, minibarem, wifi zdarma, pracovním stolem, klimatizací a příslušenstvím k přípravě čaje a kávy. Koupelna je sprchovým koutem s vanou, vysoušečem vlasů a základními hygienickými potřebami s koupacím pláštěm.

Vlastnosti

  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Wellness Wellness
  • Masáže Masáže
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Bazén Bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Polopenze Polopenze

Mapa

Hřiště

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
28 °C
42 mm
Únor
29 °C
30 mm
Březen
29 °C
60 mm
Duben
29 °C
157 mm
Květen
29 °C
345 mm
Červen
28 °C
286 mm
Červenec
29 °C
284 mm
Srpen
29 °C
272 mm
Září
28 °C
417 mm
Říjen
28 °C
351 mm
Listopad
28 °C
188 mm
Prosinec
27 °C
71 mm

Kontakt

Amari Garden Pattaya