Golfové zájezdy, hotely, hřiště Hua Hin

Golf Hua Hin

Je prvním (chcete-li nejstarším) thajským plážovým letoviskem. Leží asi 220 km jižně od Bangkoku. Hua Hin má nádhernou pláž, která vychází z kamenné pevniny. Oproti Pattayi na druhé straně zálivu nabízí Hua Hin klidné prostředí. Mezi nejlepší golfové hřiště v tomto regionu patří Banyan Golf Club a Black Mountain Golf Club. Banyan Golf Club byl otevřen v roce 2008 a nachází se mezi ananasovými plantážemi, od většiny jamek se hráčům otevírá nádherný výhled na hory a oceán. Hřiště je poseto strategicky umístěnými vodními překážkami a širokými písečnými bunkry. Golfové hřiště Black Mountain je vhodné pro zkušenější golfisty. Architekti využili potenciál, který krajina nabízí, na hřišti jsou přírodní skály a potůčky, které dokreslují design hřiště. Na hřišti bylo zachováno velké množství původních stromů a je doplněno okrasnými prvky.

Měna

Platí se zde thajským bathem (THB). 1 bath = 100 satangů. Druhou nejčastěji přijímanou měnou je samozřejmě americký dolar.

Klimatické podmínky

V Thajsku se střídají období horka, chladna a období děšťů. Podnebí je ovlivněno monzuny. Teplé období nastává od března do května, kdy jsou v zemi vysoké teploty a velká vlhkost. Květen až říjen je obdobím dešťů. Chladné období trvá od listopadu do února a je nejvhodnější pro cestování, ale Thajsko se v této době také stává nejnavštěvovanějším.