Sea Cliff Resort & Spa Zanzibar ***** Zanzibar / Tanzánie

5 Golfové cesty
Sea Cliff Resort & Spa Zanzibar

Informace

Lokalita

Zanzibar, Tanzánie

Popis hotelu

Poloha: tento luxusní resort se nachází přímo na pobřeží Indického oceánu a cca 18 km od historické čtvrti 18 km. Nejbližší mezinárodní letiště je vzdáleno 25 km.
Vybavení: hotelový hosté mohou využít služby wellness centra Shwari nebo relaxovat ve dvou velkých venkovních bazénů vyhlížejících na oceán. Aktivní vyžití zajistí množství vodních sportů, mezi nabízené patří například jízdu na kajaku, windsurfing, plachtění nebo vodní lyžování. K dispozici je pro hosty také posilovna, kurty na squash stolní tenis, kulečník a 2 tenisové kurty a beach volejbalové hřiště. Rodiny s dětmi ocení dětský klub, který nabízí jak vnitřní, tak i venkovní aktivity. V neposlední řadě je u hotelu přímo
Popis: okolí hotelu nabízí množství různorodých možností pro trávení volného času, jak už to může být procházka historickými ulicemi stone Down, plavaní s delfíny, a nebo golf na přilehlém hřišti, které je jediné na Zanzibaru.
 

Stravování

Hotelová restaurace Mangapwani podává pokrmy místní i mezinárodní kuchyně, Terrace Restaurant se vyznačuje neformální atmosférou a v restauraci Kobe si můžete dopřát lehký oběd u bazénu. Hosté mohou navštívit také bar na soukromé pláži.

Ubytování

Sea Cliff Resort & Spa Zanzibar nabízí klimatizované pokoje, které mají soukromý balkon s výhledem do zahrady nebo na oceán, a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Wi-Fi je na pokoji zdarma, stejně tak příslušenství k přípravě čaje a kávy.

Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Wellness Wellness
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Bazén Bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Masáže Masáže
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti

Mapa

Hřiště

Zájezdy

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
27 °C
89 mm
Únor
28 °C
56 mm
Březen
26 °C
153 mm
Duben
26 °C
401 mm
Květen
26 °C
255 mm
Červen
25 °C
68 mm
Červenec
24 °C
48 mm
Srpen
24 °C
47 mm
Září
25 °C
50 mm
Říjen
25 °C
97 mm
Listopad
26 °C
226 mm
Prosinec
27 °C
194 mm

Kontakt

Sea Cliff Resort & Spa Zanzibar