Barsebäck Resort **** Skane / Švédsko

4 Golfové cesty
Barsebäck Resort

Informace

Lokalita

Skane, Švédsko

Poloha

Resort je situován ve velmi klidné a malebné oblasti u Oreského průlivu, vedle hotelu nalezneme oblíbené golfové hřiště. Výhodou je také vzdálenost od letiště v Malmo, je to odtud pouze 33 minut jízdy.

Popis hotelu

Resort se nachází v klidném a malebném prostředí blízko moře. Je zde krásný výhled na Oreský průliv. Resort je obklopen stejnojmenným, velmi oblíbeným golfovým hřištěm. V resortu nalezneme restauraci, ze které se skýtá návštěvníkům krásný výhled na moře. Pro hotelové hosty je zde také připravena posilovna s volným vstupem, dále v resortu nalezneme venkovní bazén a saunu. Resort tvoří hotel, kde se nachází restaurace a bazén a vilková oblast, která se nachází pár kroků od hotelu.

Stravování

Hotelová restaurace nabízí typickou skandinávskou kuchyni plnou ryb a čerstvých surovin. Lze zde objednat obědy a v létě je pro hosty nachystáno vybavení na venkovní grilování.

Ubytování

Pokoje: Individuálně designované pokoje jsou vystavěny do skandinávského stylu a obohaceny dřevěnými doplňky. Součástí vybavení každého pokoje je satelitní TV, mini bar, klimatizace a volné připojení Wi-Fi.

Vilky: Ve vilkách nalezneme plně vybavenou kuchyň, jídelnu, obývací prostory se satelitní televizí a terasu zařízenou zahradním nábytkem. Povlečení a ručníky hosté dostanou na recepci a zde je také možno domluvit úklid vilek. Ve všech prostorách resortu je bezplatná Wi-Fi.

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Bazén Bazén

Mapa

Hřiště

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
1 °C
9 mm
Únor
0 °C
6 mm
Březen
0 °C
8 mm
Duben
0 °C
7 mm
Květen
11 °C
7 mm
Červen
15 °C
8 mm
Červenec
18 °C
8 mm
Srpen
17 °C
8 mm
Září
13 °C
9 mm
Říjen
9 °C
9 mm
Listopad
5 °C
9 mm
Prosinec
2 °C
9 mm

Kontakt

Barsebäck Resort