Tamarind Beach Hotel & Yacht Club ***** St. Vincent & The Grenadines / St. Vincent & The Grenadines

5 Golfové cesty
Tamarind Beach Hotel & Yacht Club

Informace

Lokalita

St. Vincent & The Grenadines, St. Vincent & The Grenadines

Poloha

Hotel leží přímo na pláži, jen pár kroků od okouzlujícího Karibského moře. Rozloha ostrova Canouan, na kterém je hotel situován, činí pouhých 7,8 km2, díky tomu jsou letiště a všechna důležitá místa vzdálena pár minut jízdy autem.

Popis hotelu

Tento malý, ale luxusní hotel disponuje 40 pokoji a 8 exkluzivní apartmány. Okolní nedotčená příroda a blankytně modré moře, vytváří ideální prostředí pro golfový nebo jakýkoliv jiný pobyt. Pláž u hotelu je chráněna útesy, které způsobují, že přilehlé moře působí jako obrovský bazén se slanou vodou. Proto se hotel soustředí hlavně na vodní sporty a aktivity s ní spojené. Ceny pokojů zahrnují windsurfing, plachtění, šnorchlování a vypůjčení šlapadel. Na ostrově bylo postaveno golfové hřiště Trump International Golf Club, na které hotel poskytuje speciální ceny fees. Po hře si hosté mohou dopřát péči masážního studia hned u pláže. Hotel také zařizuje výlety na lodi na okolní ostrovy.

Stravování

Hosté se mohou stravovat ve dvou hotelových restauracích. Palapa restaurant připravuje tradiční pokrmy karibské kuchyně, ale i oblíbená jídla mezinárodní kuchyně. Lehčí občerstvení je k dispozici v restauraci a baru Pirate Cove.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem, minibarem, klimatizací, stropovým větrákem, trezorem, bezdrátovým připojením k internetu a vysoušečem vlasů. V koupelně je nainstalována sprcha. K pokojům v horních patrech patří terasa, poskytující nádherné výhledy na moře.

Vlastnosti

  • Masáže Masáže
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Okolní hotely

Tamarind Beach Hotel & Yacht Club

Raffles Canouan Resort

  • *****

Luxusní hotelový rezort nabízí klientům služby nejvyšší kvality, od relaxace při bazéně až po večeři pětihvězdičkové kvality. Tento unikátní rezort je neoddělitelnou součástí ostrova Canouan.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
0 °C
0 mm
Únor
0 °C
0 mm
Březen
0 °C
0 mm
Duben
0 °C
0 mm
Květen
0 °C
0 mm
Červen
0 °C
0 mm
Červenec
0 °C
0 mm
Srpen
0 °C
0 mm
Září
0 °C
0 mm
Říjen
0 °C
0 mm
Listopad
0 °C
0 mm
Prosinec
0 °C
0 mm

Kontakt

Tamarind Beach Hotel & Yacht Club