Tamarind Beach Hotel & Yacht Club ***** St. Vincent & The Grenadines / St. Vincent & The Grenadines

5 Golfové cesty
Tamarind Beach Hotel & Yacht Club

Informace

Lokalita

St. Vincent & The Grenadines, St. Vincent & The Grenadines

Popis hotelu

Poloha: hotel leží přímo na pláži, jen pár kroků od okouzlujícího Karibského moře. Rozloha ostrova Canouan, na kterém je hotel situován, činí pouhých 7,8 km2, díky tomu jsou letiště a všechna důležitá místa vzdálena pár minut jízdy autem.

Vybavení: pláž u hotelu je chráněna útesy, které způsobují, že přilehlé moře působí jako obrovský bazén se slanou vodou. Proto se hotel soustředí hlavně na vodní sporty a aktivity s ní spojené. Ceny pokojů zahrnují windsurfing, plachtění, šnorchlování a vypůjčení šlapadel. Na ostrově bylo postaveno golfové hřiště Trump International Golf Club, na které hotel poskytuje speciální ceny fees. Po hře si hosté mohou dopřát péči masážního studia hned u pláže. Hotel také zařizuje výlety na lodi na okolní ostrovy.

Popis: tento malý, ale luxusní hotel disponuje 40 pokoji a 8 exkluzivní apartmány. Okolní nedotčená příroda a blankytně modré moře, vytváří ideální prostředí pro golfový nebo jakýkoliv jiný pobyt.

Stravování

Hosté se mohou stravovat ve dvou hotelových restauracích. Palapa restaurant připravuje tradiční pokrmy karibské kuchyně, ale i oblíbená jídla mezinárodní kuchyně. Lehčí občerstvení je k dispozici v restauraci a baru Pirate Cove.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem, minibarem, klimatizací, stropovým větrákem, trezorem, bezdrátovým připojením k internetu a vysoušečem vlasů. V koupelně je nainstalována sprcha. K pokojům v horních patrech patří terasa, poskytující nádherné výhledy na moře.

Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Masáže Masáže
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Okolní hotely

Tamarind Beach Hotel & Yacht Club

Raffles Canouan Resort

  • *****

Luxusní hotelový rezort nabízí klientům služby nejvyšší kvality, od relaxace při bazéně až po večeři pětihvězdičkové kvality. Tento unikátní rezort je neoddělitelnou součástí ostrova Canouan.

Počasí

Předpověď na 5 dní

22.2.2019
29 °C / 25 °C
 Skoro zataženo
23.2.2019
28 °C / 24 °C
Deštové přeháňky
24.2.2019
29 °C / 24 °C
 Skoro zataženo
25.2.2019
28 °C / 24 °C
Deštové přeháňky
26.2.2019
29 °C / 24 °C
 Skoro zataženo

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
0 °C
0 mm
Únor
0 °C
0 mm
Březen
0 °C
0 mm
Duben
0 °C
0 mm
Květen
0 °C
0 mm
Červen
0 °C
0 mm
Červenec
0 °C
0 mm
Srpen
0 °C
0 mm
Září
0 °C
0 mm
Říjen
0 °C
0 mm
Listopad
0 °C
0 mm
Prosinec
0 °C
0 mm

Kontakt

Tamarind Beach Hotel & Yacht Club