Hilton Al Hamra Beach and Golf Resort ***** Ras Al Khaimah / Spojené arabské emiráty

5 Golfové cesty
Hilton Al Hamra Beach and Golf Resort

Informace

Lokalita

Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty

Poloha

Hotel leží na mořském břehu v oblasti Ras Al Klaimah, přibližně 45 minut od mezinárodního letiště v Dubaji. Kolem hotelu se rozprostírá 18ti jamkové golfové hřiště.

Popis hotelu

Jedinečný 5* hotel vystavěný ve stylu arabské pevnosti a pohádek tisíce a jedné noci se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží Spojených arabských emirátů, jejíž krása je navíc korunována přírodní lagunou. Hostům je k dispozici business centrum a tři moderně vybavené jednací místnosti, parkoviště s parkovací službou, několik obchodů, pokojová služba, čistírna, prádelna, salón krásy, pravidelná autobusová doprava do Dubaje a zpět, půjčovna aut nebo wi-fi internetový přístup. Na pláži u hotelu je možné provozovat vodní sporty (kajak, katamarán, windsurfing, laser sailing, body boarding, wake boarding, vodní lyžování). Dále jsou v hotelu dva osvětlené tenisové kurty, minigolf, dva bazény, jacuzzi, fitness centrum, masáže, sauna, výlety a exkurze (pouštní safari, do Abu Dhabi, za rybařením), 18ti jamkové golfové hřiště. V blízkosti se nachází také střelnice a jezdecký klub.

Stravování

V hotelu se nachází pět specializovaných restaurací, kde mohou hosté ochutnat jak místní tak mezinárodní kuchyni (libanonskou, italskou, čínskou, indickou, dary moře, jídla na grilu) a kavárna, bar ve foyer hotelu, plážový bar a noční klub.

Ubytování

Kromě hlavní budovy ve stylu arabské pevnosti, kde se nachází 83 pokojů a apartmá, leží v areálu hotelu ještě vily designované do vzhledu tradiční vesnice, ve kterých je dalších 183 pokojů s výhledem buď na moře, nebo do zahrady. Záměrem bylo v nich za pomoci vkusně zařízeného orientálního interiéru, vytvořit skutečně exotickou atmosféru. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, sprchou a vanou, fénem na vlasy, klimatizací, minibarem, trezorem, telefonem, TV se satelitem, balkónem.

Vlastnosti

  • Bazén Bazén
  • Masáže Masáže
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Al Hamra Golf Club

Al Hamra Golf Club

  • Počet jamek: 18

Golfové hřiště nacházející se v Dubaji ve Spojených arabských emirátech.

Zájezdy

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
24 °C
18 mm
Únor
25 °C
4 mm
Březen
27 °C
0 mm
Duben
30 °C
0 mm
Květen
33 °C
0 mm
Červen
35 °C
0 mm
Červenec
37 °C
0 mm
Srpen
38 °C
0 mm
Září
36 °C
0 mm
Říjen
32 °C
16 mm
Listopad
31 °C
18 mm
Prosinec
26 °C
6 mm

Kontakt

Hilton Al Hamra Beach and Golf Resort