Al Hamra Village Golf and Beach Resort **** Ras Al Khaimah / Spojené arabské emiráty

4 Golfové cesty
Al Hamra Village Golf and Beach Resort

Informace

Lokalita

Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty

Poloha

Al Hamra Village Golf Resort leží 60 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji. Dvakrát týdně rezort zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra Dubaje. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází mezi pláží Ras Al Khaimah a golfovým hřištěm Al Hamra.

Popis hotelu

Tento 4* hotel je známý jako jeden z nejmalebnějších v letovisku Ras Al Khaima. Tento majestátní hotel se může pochlubit 54 individuálně zařízenými vilami nabízející 219 pokojů a apartmány. Al Hamra Village Golf & Beach Resort je vystavěn ve středně-východní eleganci s podobnou architekturou, která se v historii vyskytovala v tomto regionu. Vyznačuje se poskytováním útulné a luxusní atmosféry pro své hosty.

Al Hamra Village Golf & Beach Resort nabízí mnoho služeb. Najdeme zde menší samostatnou halu s recepcí, hlavní bufetovou restauraci, anglickou hospodu, venkovní bazén a golfový a plážový klub v blízkosti hotelu. Bezdrátový internet Wi-Fi je v celém areálu za poplatek. Village English Pub nabízí zahraniční piva, menu à la carte, živou zábavu i značková vína a šampaňské. Sportovní nadšenci mohou v tomto sportbaru sledovat oblíbené zápasy na velké obrazovce. Hosté rezortu Al Hamra Village si mohou odpočinout v sauně nebo si zacvičit na kardiovaskulárních strojích ve fitness centru. Součástí rezortu jsou také 2 tenisové kurty u moře a venkovní dětské hřiště pod širým nebem.

Stravování

V resortu je možná polopenze bufetovým způsobem, ale je zde také možnost dokoupení all inclusive.

Ubytování

Al Hamra Village Golf Resort nabízí ubytování v útulných pokojích, které jsou jedinečně zařízené dřevěným nábytkem ve starožitném stylu. Pokoje mají balkón, plazmový televizor, trezor, klimatizaci a koupelnu s příslušenstvím.

Vlastnosti

  • Wellness Wellness
  • Bazén Bazén
  • Masáže Masáže
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Snídaně Snídaně
  • Baby- friendly Baby- friendly

Mapa

Hřiště

Al Hamra Golf Club

Al Hamra Golf Club

  • Počet jamek: 18

Golfové hřiště nacházející se v Dubaji ve Spojených arabských emirátech.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
24 °C
18 mm
Únor
25 °C
4 mm
Březen
27 °C
0 mm
Duben
30 °C
0 mm
Květen
33 °C
0 mm
Červen
35 °C
0 mm
Červenec
37 °C
0 mm
Srpen
38 °C
0 mm
Září
36 °C
0 mm
Říjen
32 °C
16 mm
Listopad
31 °C
18 mm
Prosinec
26 °C
6 mm

Kontakt

Al Hamra Village Golf and Beach Resort