Sheraton Dubai Mall of the Emirates **** Dubaj / Spojené arabské emiráty

4 Golfové cesty
Sheraton Dubai Mall of the Emirates

Informace

Lokalita

Dubaj, Spojené arabské emiráty

Popis hotelu

Poloha: hotel je umístěn v centru Dubaje, známé prosperující metropole Spojených arabských emirátů. Hotelový komplex se nachází pouhých 20 minut od mezinárodního letiště Dubai International Airport (DXB) a 15 minut od Světového obchodního centra, kde se konají mezinárodní výstavy a semináře. Z hotelu je přímé spojení do nejvýznamnějšího obchodního centra v oblasti – Mall of the Emirates. Nedaleko od hotelu se nachází sportovní centrum Ski Dubai. V okolí hotelu je mnoho atraktivních míst: známým kulturním centrem je Madinat Jumeirah (2 km), sportovní centrum Nad Al Sheba Track (7 km), Business centre Internet (Media City, 10 km), World Trade Center, Dubai World Trade Center (15 km).
Vybavení a služby: hotel poskytuje hostům vysoký standart služeb a je přizpůsoben potřebám lidí cestujících za obchodem a vybaven moderními technologiemi. V hotelu je k dispozici přes 800 m2 určených pro meetingy, obchodní jednání a společenské události. Při těchto událostech je k dispozici standartní vybavení: kopírování, tisk, fax. Vybavení dostupné na vyžádání: počítačové vybavení, internetové připojení, projektor, video. V hotelu mohou hosté využít saunu, vířivku, masáže. V hotelu jsou 2 venkovní bazény a fitness centrum. Střešní bazén nabízí krásný výhled na město. Je to nádherné místo k vychutnání si pohledů na příchod noci a mihotající se noční oblohu. Střešní bazén je přístupný od 10:00-01:00. Přímo v hotelu se nachází recepce, bankomat, služba čištění za sucha, žehlení, servis poslíčka, turistické informace, cestovní servis, směnárna, speciální služby pro dětské návštěvníky, hlídání dětí. V hotelu jsou také obchody, kosmetický salón, lahůdkářství, květinářství. Hosté mohou využít venkovní a vnitřní parkování. Hotel hostům poskytuje maximální bezpečnost, kterou zajišťuje servis ochranky po 24 hodin a monitoring společných prostor hotelu pomocí propracovaného kamerového systému. Zákaz kouření ve veřejných prostorech hotelu hlídá systém signalizující kouř.
Popis: hotel je ideální pro náročnou klientelu cestující za prací a obchodem, která vyžaduje vysoký standart ubytování a služeb.

Stravování

Restaurace Sanabel nabízí hostům speciality z celosvětové kuchyně, především pak z mediteránní kuchyně, včetně celodenních speciálních nabídek stravování. V restauraci je k dispozici terasa a klimatizace. Otevírací doba v restauraci je od 6:00-23:00.
V hotelu se nachází zajímavý retro bar Soda box, který je ideální pro trávení společných chvil s rodinou a přáteli. V zábavně vyzdobeném interiéru si lze dopřát vynikající zmrzlinu, cukrové vaty, zákusky, lehké občerstvení a nealkoholické nápoje. Interiér baru je klimatizovaný s 24hodinovou otevírací dobou.
Hotelový bar nabízí hostům možnost ochutnat vynikající a unikátní vína, koktejly a nabízí hostům příjemnou, přátelskou a uvolněnou atmosféru. Pro hosty je otevřen od 17:00-02:00.

Hotel hostům poskytuje take nadstadartní pokojovou službu donášky teplých večeří či studeného občerstvení po 24 hodin denně.

Ubytování

V hotelu je vybudováno 481 pokojů, 94 suit a dva pokoje speciálně upravené pro handicapované. Pokoje jsou moderně zařízené a standartně jsou vybaveny rádiem, satelitní barevnou televizí. Samozřejmostí je vysokorychlostní Wi-Fi připojení a prostorný pracovní stůl. Hotel klade důraz na bezpečnost hostů, proto jsou v pokojích umístěny protipožární rozprašovače vody, indikátory kouře s alarmem a trezor. Komfort hostům zajišťuje klimatizace a minibar. Součástí pokojů je vlastní koupelna s vestavěnou vanou s rádiem, sprchou, fénem a speciálním kosmetickým zrcadlem.

Vlastnosti

 • Masáže Masáže
 • All inclusive All inclusive
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
 • Polopenze Polopenze
 • Wellness Wellness
 • Snídaně Snídaně
 • Bazén Bazén
 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • Připojení na internet Připojení na internet
 • Baby- friendly Baby- friendly

Mapa

Hřiště

Emirates Golf Club

Emirates Golf Club

 • Počet jamek: 36

Emirates Golf Club tvoří dvě 18 jamkové mistrovské hřiště Majlis a Faldo course a 9 jamkové (par 27) veřejné hřiště.

The Montgomerie Dubai

The Montgomerie Dubai

 • Počet jamek: 18

Hřiště je jedním z turisticky nejzajímavějších míst v exkluzivní rezidenční komunitě Emirate Hills a patří mezi nejluxusnější rezorty na středním východě.

The Els Club

The Els Club

 • Počet jamek: 18

Golfové hřiště, které bylo prvním hřištěm Ernieho Else na Středním Východě.

Okolní hotely

Sheraton Dubai Mall of the Emirates

One&Only Royal Mirage

 • *****

Luxusní hotel s vlastní kilometr dlouho pláží, který leží 20 minut od centra Dubaje.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
19 °C
20 mm
Únor
20 °C
12 mm
Březen
23 °C
11 mm
Duben
27 °C
3 mm
Květen
31 °C
2 mm
Červen
33 °C
0 mm
Červenec
35 °C
0 mm
Srpen
34 °C
0 mm
Září
32 °C
0 mm
Říjen
29 °C
0 mm
Listopad
25 °C
4 mm
Prosinec
20 °C
20 mm

Kontakt

Sheraton Dubai Mall of the Emirates