Al Ain Rotana ***** Abu Dhabi / Spojené arabské emiráty

5 Golfové cesty
Al Ain Rotana

Informace

Lokalita

Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází přímo v srdci druhého největšího města emirátu Abu Dhabi. Dubaj a Abu Dhabi jsou dosažitelná za cca 80 minut jízdy autem.

Vybavení:
hostům je k dispozici venkovní bazén, posilovna s klasickými a kardiovaskulárními stroji či squashové kurty. Sportovně založení hosté také mohou vyzkoušet lekce boxu, pilatek, zumby nebo jógy. Exkluzivní hotelové Spa nabízí parní lázeň, saunu, masážní místnosti, hammam a relaxační bazén. Ve společných prostorách hotelu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Hotel může poskytnout prostory pro konání společenských i obchodních akcí. Mezi další nabízené služby patří například salón krásy, kadeřnictví, pronájem aut nebo také směnárna.

Popis:
golfisty určitě potěší, že hotel je vzdálený necelých 20 minut jízdy od golfového resortu Al Ain. Příznivci nakupování mohou zamířit do Al Ain Mall, který leží pouhých 3,5 kilometru od hotelu.
 

Stravování

Hosté se mohou stravovat v hlavní hotelové restauraci Zest, která nabízí vybrané pokrmy z mezinárodní kuchyně. Pro náročnější hosty jsou k dispozici další 2 restaurace, a to francouzská -polynéská Trader Vic´s a libanonská Min Zaman.

Ubytování

Celková kapacita hotelu je dohromady 198 pokojů, apartmá a vilek. Všechny pokoje jsou moderně vybavené a hosté v nich mohou využít regulovatelnou klimatizaci, televizi, pracovní stůl, telefon, sejf a příslušenství k přípravě čaje a kávy. Základní pokoj Classic má 37 m2 a koupelny jsou vybaveny vanou.

Vlastnosti

  • Masáže Masáže
  • Wellness Wellness
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Bazén Bazén

Mapa

Hřiště

Al Ain Golf Club

Al Ain Golf Club

  • Počet jamek: 18

Mistrovské hřiště uprostřed jedné z oáz města Al Ain.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
18 °C
4 mm
Únor
19 °C
42 mm
Březen
23 °C
23 mm
Duben
26 °C
8 mm
Květen
31 °C
0 mm
Červen
33 °C
0 mm
Červenec
35 °C
0 mm
Srpen
36 °C
0 mm
Září
33 °C
0 mm
Říjen
29 °C
0 mm
Listopad
25 °C
2 mm
Prosinec
20 °C
9 mm

Kontakt

Al Ain Rotana