Bahia del Duque ***** Tenerife / Španělsko

5 Golfové cesty
Bahia del Duque
Luxusní

Informace

Lokalita

Tenerife, Španělsko

Popis hotelu

Poloha

Hotel Bahia del Duque se nachází v jihozápadní části ostrova. Cesta z jižního letiště Tenerife Sur vám zabere zhruba 15 minut osobním automobilem.

Popis hotelu

Pobyt v hotelu Bahia del Duque bude zážitek sám o sobě. Můžete se těšit na nadstandartní servis a skvělou gastronomii. Přímo v areálu naleznete dvě restaurace oceněné michelinskými hvězdami. Vaše chuťové pohárky se budou radovat, stejně jako vaše tělo a mysl po návštěvě vyhlášených hotelových lázní. Budete si zde moci užít mnohé regenerační a relaxační procedury. Sportovní nadšence potěší široký výběr z vodních a zemských sportů a skvěle vybavená posilovna. Odpočinek po nabitém dnu si užijete v luxusních pokojích, apartmá a vilách, které se nacházejí pouhých pár metrů od pláže.

Stravování

V celkem osmi resturacích, z nichž jsou dvě oceněny michelinskými hvězdami, si budete moci pochutnat na delikatesách místní i světové kuchyně. Skvělou kombinaci pokrmů Latinské Ameriky a Evropy si připravili mistři šéfkuchaři v restauraci Nub. V restauraci La Brasserie by Pierre Résimont kraluje belgický šéfkuchař, po němž restaurace pyšně nese své jméno. S úchvatným výhledem na ocean a ostrov La Gomera vás přivítá restaurace El Bernegal, která je ideálním místem pro snídaně. V průběhu dne vás potěší osvěžující nápoje a malé pokrmy v plážové restauraci Beach Club. Pochoutky z čerstvých lokálních produktů a ryb si užijete v moderní restauraci Alisios Market Food. Za italskou pohostinností a domácími těstovinami se vydejte do restaurace La Trattoria. Gourmet pokrmy inspirované baskickou kulturou naleznete v poklidné restauraci Sua. Mexického ducha pocítíte v restauraci La Hacienda, kde jsou podávány největší pochoutky nejen mexické kuchyně.

Ubytování

Na výběr je několik kategorií ubytování. Získají si vás nejen prostorné pokoje, které se nacházejí v hlavní budově hotelu, ale také krásná apartmá umístěná v soukromých domcích. Naprosté soukromí si užijete v soukromých vilách, které jsou rozmístěny mezi zahradami hotelu nedaleko pláže. Každá má svůj vlastní bazén a jsou stylizované do elegantního stylu doplněného tolik typickým volkanickým kamenem.

 

Vlastnosti

  • Polopenze Polopenze
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Wellness Wellness
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Bazén Bazén

Mapa

Hřiště

Golf Costa Adeje

Golf Costa Adeje

  • Počet jamek: 18

Rezort se nachází v jihozápadní části ostrova Tenerife.

Okolní hotely

Bahia del Duque

Hotel Jardín Tropical

  • ****

V jižní části ostrova Tenerife ležící nádherný čtyřhvězdičkový hotel.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
15 °C
66 mm
Únor
16 °C
55 mm
Březen
17 °C
42 mm
Duben
17 °C
31 mm
Květen
18 °C
11 mm
Červen
20 °C
5 mm
Červenec
21 °C
1 mm
Srpen
23 °C
3 mm
Září
22 °C
13 mm
Říjen
21 °C
41 mm
Listopad
19 °C
69 mm
Prosinec
16 °C
75 mm

Kontakt

Bahia del Duque