Aguamarina Golf Hotel **** Tenerife / Španělsko

4 Golfové cesty
Aguamarina Golf Hotel

Informace

Lokalita

Tenerife, Španělsko

Poloha

Hotel se nachází u pobřeží Atlantského oceánu v oblasti jižního Tenerife. Národní park Parque Nacional del Teide je od hotelu Aguamarina Golf vzdálen 20 km a na letiště Aeropuerto de Tenerife Sur je to 5 minut jízdy autem.

Popis hotelu

Hotel je ideálním místem jak pro hosty, hledající klidnou dovolenou, tak především pro golfisty, kteří ocení jeho polohu mezi hřišti Amarilla a Golf del Sur.
Hostům jsou k dispozici 4 plavecké bazény, fitness centrum, saunu a tenisové kurty. Za příplatek je možné vyzkoušet masáže v hotelovém wellness. V prostorách hotelu se nachází také menší supermarket. Bezdrátové připojení k internetu je dostupné ve všech společných prostorách hotelu za poplatek. Bezplatné parkování je možné v blízkosti hotelu. Hosté si mohou ve volném čase také zahrát kulečník nebo stolní tenis.

Stravování

V areálu hotelu jsou k dispozici 3 restaurace a bar u bazénu, u kterého probíhá večerní zábavní program. Hlavní bufetová restaurace nabízí bohatý výběr mezinárodních jídel, v ostatních 2 je možné zkusit argentinské a kanárské speciality.

Ubytování

Součástí všech klimatizovaných pokojů hotelu je balkon a vlastní koupelna. K vybavení patří také satelitní TV, telefon, minibar a sejf.

Vlastnosti

  • Masáže Masáže
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Bazén Bazén
  • Wellness Wellness
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Venkovní bazén Venkovní bazén

Mapa

Hřiště

Golf del Sur

Golf del Sur

  • Počet jamek: 27

Hřiště s 27 jamkami se nachází v jižní části ostrova v blízkosti letiště.

Amarilla Golf

Amarilla Golf

  • Počet jamek: 18

Designér hřiště Amarilla, Donald Steel, dokázal využít kontrasty ostrova pro vytvoření hřiště mezi horama a pobřežím Atlantiku.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
15 °C
66 mm
Únor
16 °C
55 mm
Březen
17 °C
42 mm
Duben
17 °C
31 mm
Květen
18 °C
11 mm
Červen
20 °C
5 mm
Červenec
21 °C
1 mm
Srpen
23 °C
3 mm
Září
22 °C
13 mm
Říjen
21 °C
41 mm
Listopad
19 °C
69 mm
Prosinec
16 °C
75 mm

Kontakt

Aguamarina Golf Hotel