Golfové zájezdy, hotely, hřiště Tenerife

Tenerife, největší z Kanárských ostrovů, je nazýváno ostrovem věčného jara díky příjemnému celoročnímu počasí. Na celém tenerifském pobřeží se nachází 9 hřišť: Abama Golf Club, Golf Costa Adeje, Amarilla Golf, Golf del Sur, Golf Las Américas, Buenavista Golf, Real Club de Golf de Tenerife, Los Palos Golf Center a La Rosaleda. Všechna golfová hřiště se nacházejí v blízkosti letovisk. Protože hlavní sezóna probíhá od 01. října do 30. Dubna, důrazně doporučujeme rezervovat tee time dostatečně dopředu.

Měna
Španělsko je členem eurozóny, takže se platí eurem. 1€ = 100 centů

Klimatické podmínky
Podnebí na Kanárských ostrovech je subtropické. Po celý rok se teploty pohybují mezi 18°C a 24°C a srážky jsou minimální, prší okolo o10 dní v roce. Nejtepleji je na jihu ostrova.

Cestovní informace
Pro cestu do Španělska je nutný pouze cestovní pas nebo občanský průkaz vydaný po roce 1993. Doporučuje se, aby měl každý návštěvník jeden z těchto dokladů neustále u sebe. Bez víza můžete ve Španělsku zůstat 90 dní.
 
Důležité informace
Všeobecně se dá říci, že Španělsko je relativně bezpečnou zemí. Přesto je zde třeba počítat s určitou mírou obecné kriminality (především jde o kapsářství a drobné krádeže a krádeže zavazadel na letištích).