Hipotels Eurotel Punta Rotja & Spa **** Malorka / Španělsko

4 Golfové cesty
Hipotels Eurotel Punta Rotja & Spa

Informace

Lokalita

Malorka, Španělsko

Popis hotelu

Poloha: Krásný čtyřhvězdičkový hotel se nachází asi 65 km od letiště, na pobřeží Costa de los Pinos, které se vyznačuje půvabnými zátokami a je lemováno borovými háji. V oblasti se nachází několik golfových hřišť včetně 800 metrů vzdáleného golfového hřiště Son Servera. Poblíž hotelu je také autobusová zastávka (50 m).

Vybavení: Hipotels Eurotel Punta Rotja nabízí svým hostům vše, co ke svému pobytu potřebují. Pro milovníky sportu je k dispozici fitness, tenisová škola, malé hřiště, hřiště na petanque, hřiště na plážový volejbal a nedaleké golfové hřiště. K odpočinku a relaxaci se pak hostům nabízí speciálně určená místnost pro čtení, venkovní bazén pro dospělé, vnitřní vyhřívaný bazén, dětský bazén a bazén na terase s krásným výhledem na moře. Pro kompletní relaxaci je možné také využít dobře zařízené hotelové wellness, které se skládá z velkého množství vířivek, saun a masáží a také kadeřnictví. Po celém hotelu je internet zdarma. Pro ty, kteří by chtěli upořádat v hotelu akci, jsou k dispozici tři konferenční místnosti přizpůsobené k pořádání rautů či kongresů. Hotelové parkoviště je samozřejmostí.

Popis: Hipotels Eurotel Punta Rotja Hotel & SPA nabízí svým hostům překrásná místa k odpočinu, relaxaci a také bohaté sportovní vyžití. Díky umístění hotelu budete obklopeni malými plážemi, subtropickými zahradami a naskytne se vám krásný výhled na moře.

Stravování

 V hoteluje je k dispozici bufetová restaurace, která nabízí bohatý výběr z místní a mezinárodní kuchyně. Lze využít i nedalekou exluzivní restauraci La Cabana, ve které si pochutnáte na výborném jídle uvařeného z těch nejvalitnějších surovin, a ve které se vám naskytne nejlepší výhled na záliv a hotelové zahrady. Svůj nápoj si hosté mohou vychutnat také v hotelových barech, nebo za doprovodu piána v piánovém baru, které je také k dispozici.

Ubytování

Sedmipatrový hotel disponuje až 203 pokoji (typu Double Standard, Superior doubles rooms, Junior suites, Suites and Comunicated doubles) o prostou 39-55 m2.  Každý z pokojů je vybaven trezorem, minibarem, fénem, telefonem, satelitním televizorem, klimatizací, topením, přístupem na internet a psacím stolem. Pokoje mají také vlastní oddělenou koupelnu a terasu.

Vlastnosti

 • Hotel na pláži Hotel na pláži
 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • Připojení na internet Připojení na internet
 • Masáže Masáže
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
 • Bazén Bazén
 • Wellness Wellness

Mapa

Hřiště

Club de Golf Canyamel

Club de Golf Canyamel

 • Počet jamek: 18

Hřiště se nachází v severní části ostrova Mallorca a je považováno za jedno z nejhezčích na ostrově.

Real Pula Golf

Real Pula Golf

 • Počet jamek: 18

Hřiště na ostrově Mallorca bylo postaveno s cílem uspokojit nároky rekreačních golfistů.

Capdepera Golf

Capdepera Golf

 • Počet jamek: 18

Patnáctá jamka na hřišti Capdepera byla vyhlášena za nejhezčí na ostrově.

Zájezdy

Eurotel Punta Rotja

Eurotel Punta Rotja ****

 • Počet fee: 5
 • Počet nocí: 7
 • Cena již od: 873 EUR (22 960 Kč)

8 dní v krásném 4* hotelu na Malorce s 5 green fee na přilehlých hřištích.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
14 °C
42 mm
Únor
15 °C
40 mm
Březen
17 °C
44 mm
Duben
20 °C
46 mm
Květen
23 °C
39 mm
Červen
27 °C
10 mm
Červenec
29 °C
18 mm
Srpen
30 °C
17 mm
Září
28 °C
34 mm
Říjen
24 °C
28 mm
Listopad
20 °C
50 mm
Prosinec
17 °C
46 mm

Kontakt

Hipotels Eurotel Punta Rotja & Spa