La Boella Boutique Hotel ***** Costa Dorada / Španělsko

5 Golfové cesty
La Boella Boutique Hotel

Informace

Lokalita

Costa Dorada, Španělsko

Popis hotelu

Poloha: Hotel La Buella Boutique se nachází v srdci olivových zahrad o rozloze 110 hektarů v obci La Canonja, pouhých 10 minut od historického města Tarragona, pláží a golfových hřišť Costa Daurada. 

Popis: Celý komplex se skládá z velkého kongresového centra, resortu La Boella Convention, boutique hotelu a restaurace Mas La Boella, vinárny, gurmánského obchodu a vinného sklípku La Boella Celler Botiga a výrobny olivového oleje La Boella Molí d' Oli. Hotel nabízí širokou škálu volnočasových aktivit a gastronomie, díky nimž budete chtít zůstat a objevovat skutečný význam potěšení. Milovníci dobrého vína a dobrého jídla mohou ochutnat vína Mas La Boella Tarragona a extra panenský olivový olej vyrobený na panství.

Stravování

Restaurace La Boella je nejen pečlivá v kuchyni, kterou nabízí svým hostům, ale také v prezentaci jídel. Nabízí výjimečný produkt a služby, které si můžete vychutnat na pobřeží Costa Daurada.

A la carte restaurace La Boella má jedinečnou výzdobu a osvětlení s originálními materiály a lampami, které navrhl Mariano Fortuny Madrazo, vynálezce moderního divadelního osvětlení. Jeho tištěné tkaniny, které reprodukují menu restaurace, se staly velmi známými ve světě. Jakmile vstoupíte, najdete příjemnou společenskou knihovnu, kde si můžete vychutnat aperitiv, zatímco čekáte na zbytek vaší strany.

Ubytování

Apartmány jsou velké a pohodlné, s manželskými postelemi velikosti King a nabídkou polštářů. Mají obývací pokoj, DVD přehrávač, pracovní stůl a prostornou koupelnu. Všechny pokoje mají výhled na olivové háje a zahrady.

Vlastnosti

  • All inclusive All inclusive
  • Polopenze Polopenze
  • Bazén Bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Snídaně Snídaně

Mapa

Hřiště

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
10 °C
32 mm
Únor
10 °C
23 mm
Březen
12 °C
22 mm
Duben
14 °C
28 mm
Květen
17 °C
36 mm
Červen
20 °C
25 mm
Červenec
24 °C
12 mm
Srpen
24 °C
40 mm
Září
22 °C
62 mm
Říjen
18 °C
58 mm
Listopad
13 °C
40 mm
Prosinec
11 °C
32 mm

Kontakt

La Boella Boutique Hotel

  • Autovia T-11, Salida 12, 43110, La Canonja
  • Tel.: +34 977 77 15 15
  • Web: laboella.com