Hotel Gran Palas ***** Costa Dorada / Španělsko

5 Golfové cesty
Hotel Gran Palas

Informace

Lokalita

Costa Dorada, Španělsko

Poloha

Hotel je situován uprostřed rozsáhlé zahrady v centru letoviska La Pineda a necelých 250 metrů od pláže. Mezinárodní letiště v Barceloně je vzdáleno necelou hodinu cesty autem.

Popis hotelu

Gran Palas je jediným 5* hotelem v oblasti a nabízí hostům ty nejlepší služby v okolí. Ocení ho jak rodiny s dětmi, tak i golfisté, protože jedno z nejkvalitnějších hřišť v oblasti je vzdáleno pouhé 3 minuty jízdy autem od hotelu. Hotel nabízí špičkové 5* služby, hosté mohou využít venkovní i vnitřní bazén, dětský bazén, Spa se saunou, vířivkami, tureckou lázeň a mnoho dalších procedur. Sportovní vyžití může zajistit plně vybavená posilovna se službami osobního trenéra nebo hosté mohou vyzkoušet hodiny spinningu, pilates, aerobiku, Tai chi nebo jógy. Pro golfisty je v hotelu dokonce umístěn indoor simulátor. Kabelové připojení k internetu je na pokojích zdarma a v hotelové lobby mohou hosté využít WIFI připojení. V letních měsících je pro děti otevřen Mini club.

Stravování

Stravování je především zajištěno hlavní bufetovou restaurací Moss, která kombinuje jak místní speciality, tak oblíbené mezinárodní pokrmy. Dále mohou hosté vyzkoušet a la carte restauraci El Raccó, sushi restauraci Teppan a nebo lehčí jídlo v restauraci La Brasserie. Bar v hotelové lobby nabídne široké výběr nápojů až do 12 hodiny večerní.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny LCD televizí, psacím stolem, telefony, sejfem, minibarem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, vysoušečem vlasů, balkónem nebo terasou. V koupelnách je nainstalována vana, sprchový kout a bidet.

Vlastnosti

  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Bazén Bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Wellness Wellness
  • Masáže Masáže
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Okolní hotely

Hotel Gran Palas

Hotel Monica

  • ****

Komfortní rodinný hotel přímo v letovisku Cambrils.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
10 °C
32 mm
Únor
10 °C
23 mm
Březen
12 °C
22 mm
Duben
14 °C
28 mm
Květen
17 °C
36 mm
Červen
20 °C
25 mm
Červenec
24 °C
12 mm
Srpen
24 °C
40 mm
Září
22 °C
62 mm
Říjen
18 °C
58 mm
Listopad
13 °C
40 mm
Prosinec
11 °C
32 mm

Kontakt

Hotel Gran Palas