Finca Cortesin ***** Costa Del Sol / Španělsko

5 Golfové cesty
Finca Cortesin

Informace

Lokalita

Costa Del Sol, Španělsko

Poloha

Hotel je umístěn mezi Marbella a Sotogrande, přímo v centru regionu Costa del Sol a jen 5 minut jízdy od pláže Bahía de Casares.

Popis hotelu

Pětihvězdičkový hotel Finca Cortesin jistě okouzlí všechny své hosty. Hotel je postaven ve stylu andalusijské architektury. Zajímavostí jistě je, že se zde v letech 2009, 2011 a 2012 konal šampionát Volvo World Match Play Championship a hotel byl oceněn jako "Best National Resort" v časopise Conde Nast Traveller.

Hotel má k dispozici pro své hosty 67 apartmá, která jsou velmi prostorná. Dále je součástí hotelu 18ti jamkové golfové hřiště, které navrhl Cabell Robinson. Hosté mohou během svého pobytu také využít saunu, tři venkovní bazény a jeden bazén vnitřní. Voda v bazénech je míchána s mořkou solí, což má příznivé účinky na pokožku a dýchací cesty plavce. Pro milovníky raketových sportů jsou k dispozici dva tenisové kurty a dva kurty na paddle tenis. V hotelu nechybí ani posilovna, která je vybavena zařízením pro kardiovaskulární cvičení. Z posilovny je překrásný výhled do zahrady.

Stravování

Hoteloví hosté mají možnost stravovat se hned v několika restauracích nacházející se v blízkosti hotelu, či si vychutnat svůj nápoj a skvělou atmosféru v barech. K dispozici se nabízí restaurace El Jardín de Lutz s tradiční španělskou kuchyní, dále restaurace Kabuki Raw zaměřující se na japonskou kuchyni a pyšnící se oceněním jedné Michelinské hvězdy a restaurace Don Giovanni vařící italskou kuchyni.

Ubytování

Hosté mají možnost ubytovat se v krásných, prostorných aparmánech několika typů. K dispozici je aparmán Junior suite, Executive suit, Pool suite s vlastním bazénem, nejprostornější z aparmánů Cortesin suit  a nebo Private villa, která je svým zařízením ideální pro rodiny s dětmi nebo hosty, kteří vyžadují více prostoru a soukromí. Každý z aparmánů disponuje terasou s výhledem na golf, do zahrady nebo s výhledem na hory. Aparmány jsou dále vybaveny oddělenou koupelnou s vanou a sprchovým koutem, bezdrátovým i kabelovým internetovým připojením, ručníky, bezpečnostním trezorem a pohodlnou sedačkou k relaxaci.

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Bazén Bazén
  • Wellness Wellness
  • Masáže Masáže

Mapa

Hřiště

Estepona Golf

Estepona Golf

  • Počet jamek: 18

Estepona Golf nabízí nádherné okolí a ne příliš náročné hřiště, které umožňuje vychutnat si hru každému z hráčů.

Doña Julia

Doña Julia

  • Počet jamek: 18

Rozlehlé greeny s úchvatným výhledem

Okolní hotely

Finca Cortesin

Albayt Resort & Spa

  • ****

Prázdninový komplex nacházející se u pláže nedaleko města Estepona.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
5 °C
42 mm
Únor
7 °C
40 mm
Březen
10 °C
44 mm
Duben
13 °C
46 mm
Květen
16 °C
40 mm
Červen
21 °C
28 mm
Červenec
24 °C
10 mm
Srpen
24 °C
12 mm
Září
20 °C
32 mm
Říjen
15 °C
51 mm
Listopad
9 °C
50 mm
Prosinec
6 °C
46 mm

Kontakt

Finca Cortesin