Iberostar Isla Canela Hotel **** Costa de la Luz / Španělsko

4 Golfové cesty
Iberostar Isla Canela Hotel

Informace

Lokalita

Costa de la Luz, Španělsko

Poloha

 • Vlastní

Popis hotelu

Poloha: hotel je umístěn poblíž městečka Ayamonte v oblasti Huelva, jedné z turisticky nejoblíbenějších částí Španělska. Hotelový komplex je situován poblíž dlouhé pláže s písečnými dunami, kde se hosté mohou opalovat, procházet a poznávat přírodní krásy pobřeží Costa de la Luz v Andalusii. Svou polohou je ideální k poznávání krás oblasti jižního Portugalska. Nejbližší letiště se nachází ve městě Sevilla a je vzdáleno 105 km od hotelu.

Vybavení a služby:
v hotelu se hosté mohou ubytovat v režimu: ubytování se snídaní, ubytování s polopenzí, ubytování s plnou penzí a ubytování s all inclusive.
Hotel nabízí hostům ideální místo pro pořádání konferencí a meetingů či slavnostních akcí. Okolo hotelu je hustá síť infrastruktury, která umožňuje dobrou dostupnost. Hotel je schopen zařídit cateringový servis pro 80-150 účastníků, včetně zajištění internetového připojení. Při této události Vám bude k dispozici profesionální tým, který Vám pomůže se vším, co budete potřebovat. Pomoc Vám poskytne hotelové oddělení Groups & Incentives Department: starmeetings@iberostar.com
Hotel má k dispozici sál Sala Onuba o rozloze 139 m2.
Internet je v současné době silným pracovním nástrojem, ale také zdrojem informací a pro některé formou relaxace, proto hotel hostům nabízí tyto možnosti připojení k internetu:
Cyber-café: zde lze relaxaci spojit s připojením k internetu, kde si lze připojení k internetu předplatit prostřednictvím karty.
V hotelové hale se může host připojit k bezdrátovému internetu prostřednictvím laptopu.
Specifikem hotelu jsou lázně s názvem Thai Zen SPAce and Wellness & Spa Centre. Relaxace je jedním z nejčastějších důvodů, proč cestujeme na dovolenou a to je důvod, proč hotel Iberostar Isla Canela připravil pro hosty nový koncept, ve kterém lze dopřát odpočinek duši i tělu. Tyto relaxační procedury vychází z tradičních asijských technik a oblastí Thajska a Indonésie – proto název Thai Zen SPAce. Pojem wellness v lázních Thai Zen SPAce v hotelu Iberostar Isla Canela zahrnuje exotické masáže typu havajské Lom-Lomi a mimo mnoha dalších, zahrnuje i tradiční thajskou masáž.
Hotel hostům nabízí mnoho aktivit k trávení volného času. V okolí jsou skvělé možnosti pro hráče tenisu či golfu. K dispozici je venkovní a dětský bazén, u nichž je možné se občerstvit v hotelovém snack baru a hotelový komplex je obklopen krásným areálem.

Popis: příjemný hotel je ideální pro milovníky golfu a wellness dovolených, kdelze čas strávit aktivním odpočinkem a celkovou regenerací v krásné oblasti Andalusie na pobřeží jižního Španělska.

 

 

Stravování

Restaurační a barová zařízení v hotelu:
El Rocío Animation Bar
Isla Cristina Pool Bar
Ayamonte Restaurant - hosté hotelu se mohou těšit na speciality španělské a mezinárodní kuchyně, kde lze také shlédnout kuchařskou show.

V programu All Inclusive je snídaně hostům podávána mezi 7:30 - 10:30 v Ayamonte Restaurant. Ti z hostů, kteří si rádi přispí, si mohou snídani vychutnat v Isla Cristina pool baru od 11:00 – 12:30 formou sandvičů a croissantů.

Oběd je podáván od 13:30 – 15:30 v restauraci Ayamonte, tak jako večeře od 19:00 – 22:00. V restauraci se podávají speciality z oblasti Huelva a nejlepší pokrmy z mezinárodní kuchyně.

V odpoledních hodinách program All Inclusive hostům nabízí také kávu a těstoviny v baru Isla Cristina od 16:00-18:00. Tito hosté také mohou ochutnat různorodé nápoje v baru Rocío od 18:00 do 24:00 a v baru Isla Cristina od 10:30-18:30.

 

 

 

Ubytování

Hostům jsou k dispozici pohodlně zařízené pokoje s výhledem na moře. Hotel má 4 patra se 300 pokoji. V hotelu je k dispozici 290 dvoulůžkových pokojů a 10 jednolůžkových. Je postaven a zařízen v typickém andaluském stylu.

Všechny pokoje jsou plně vybaveny s důrazem na luxusní doplňky, i to je důvod, proč se zde hosté cítí velmi pohodlně.

Dvoulůžkové pokoje mají k dispozici balkón, ze kterého můžete sledovat úžasné scenérie oblasti Huelva, součástí pokojů jsou koupelny se sprchou, fénem. Dalším standartním vybavením pokojů je telefon, trezor, satelitní televize, klimatizace a minibar (na vyžádání).

Poznámka

 • Bazén a lázně nejsou k dispozici v zimních měsících.
 • Program All Inclusive:
  • hosté mohou vychutnat osvěžující nápoje rozmanitých chutí v bazénovém baru s příchutí atmosféry Costa de la Luz
  • snídaně formou bufetu, obědy a večeře s nejzajímavějšími chutěmi Španělska a mezinárodních kuchyní
  • exkluzivní služby lázeňského centra Thai Zen SPAce a navíc mohou využít bohatší a speciální nabídky u nápojů a jídel mezi 20:00 – 24:00 hodinou
  • nezapomenutelný pobyt v Andalusii a hotelu Iberostar Isla Canela Hotel na pobřeží Costa de la Luz

Vlastnosti

 • Připojení na internet Připojení na internet
 • Bazén Bazén
 • Masáže Masáže
 • Hotel na pláži Hotel na pláži
 • Snídaně Snídaně
 • Wellness Wellness
 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • All inclusive All inclusive
 • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
 • Polopenze Polopenze
 • Baby- friendly Baby- friendly

Mapa

Hřiště

Costa Esuri Golf Club

Costa Esuri Golf Club

 • Počet jamek: 36

Costa Esuri Golf se zkládá ze dvou 18 jamkových hřišť a nachází se na břehu řeky Guadiana v provincii Huelva.

Club De Golf Bellavista

Club De Golf Bellavista

 • Počet jamek: 18

Bellavista je druhý nejstarší golfový klub v provincii Huelva, byl založen v roce 1916.

Golf Dunas de Doňana

Golf Dunas de Doňana

 • Počet jamek: 18

Klub Dunas de Doňana se nachází na pobřeží Atlantického oceánu a v blízkosti jedné z největších a nejvýznamnějších přírodních rezervací v Evropě - Coto de Doňana v provincii Huelva.

Golf El Rompido

Golf El Rompido

 • Počet jamek: 36

Hŕiště El Rompido se nachází v provinci Huelva a je situováno v bažinaté oblasti podél řeky Piedras.

Okolní hotely

Iberostar Isla Canela Hotel

AC Nuevo Portil Golf

 • ****

Hotel v koloniálním stylu se nachází přímo u 18 jamkového hřiště Nuevo Portil poblíž města Huelva.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
5 °C
42 mm
Únor
7 °C
40 mm
Březen
10 °C
44 mm
Duben
13 °C
46 mm
Květen
16 °C
40 mm
Červen
21 °C
28 mm
Červenec
24 °C
10 mm
Srpen
24 °C
12 mm
Září
20 °C
32 mm
Říjen
15 °C
51 mm
Listopad
9 °C
50 mm
Prosinec
6 °C
46 mm

Kontakt

Iberostar Isla Canela Hotel