Lavida Hotel **** Costa Brava / Španělsko

4 Golfové cesty
Lavida Hotel

Informace

Lokalita

Costa Brava, Španělsko

Popis hotelu

Poloha: tento moderní boutique hotel se nachází v resortu PGA Catalunya přibližně 19 km od letoviska Lloret de Mar. Nejbližší letiště v Girona – Costa Brava airport je vzdáleno necelých 5 km.

Vybavení: hotel je určen především golfisty, čemuž odpovídá přizpůsobené zázemí od úschovny golfového vybavení, přes vynikající restauraci a především privátnější atmosféru. Hosté mohou také v letních měsících relaxovat u venkovního vyhřívaného bazénu. Vysokorychlostní Wi -Fi připojení je ve všech společných prostorách zdarma. Ubytovaní hosté mají také přístup ke všem sportovním aktivitám, které resort PGA Catalunya nabízí, od golfu, přes tenis, jízdu na koni až po cyklistiku.

Stravování

Hotelová restaurace nabízí především italskou kuchyni, a to především pizzu, navíc si hosté mohou vybrat z antipasti, salátů a 4 hlavních chodů. Hotelový bar s terasou pak může nabídnout klasické koktejly, několik druhů piva a víno. Pokud by měli hosté zájem o jiné stravování, mohou využití služeb luxusní restaurace 1477 v sousedním hotelu Camiral nebo restaurace v klubovně.

Ubytování

Hotel nabízí 50 pokojů s oddělenými postelemi, balkónem s výhledem na hřiště, televizi, Wi-Fi připojení, minibar a prostory pro úschovu golfového bagu. Hosté ocení povlečení s egyptské bavlny, luxusní kosmetické přípravky a velké, pohodlné matrace.

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Bazén Bazén

Mapa

Hřiště

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
9 °C
32 mm
Únor
9 °C
23 mm
Březen
11 °C
22 mm
Duben
13 °C
28 mm
Květen
16 °C
35 mm
Červen
20 °C
24 mm
Červenec
23 °C
12 mm
Srpen
23 °C
40 mm
Září
21 °C
62 mm
Říjen
17 °C
58 mm
Listopad
12 °C
40 mm
Prosinec
10 °C
32 mm

Kontakt

Lavida Hotel