Gran Hotel La Florida ***** Costa Brava / Španělsko

5 Golfové cesty
Gran Hotel La Florida

Informace

Lokalita

Costa Brava, Španělsko

Poloha

Luxusní 5* resort se nachází 500m nad mořem na kopci Tibidabo, odkud nabízí úžasné panoramatické výhledy na Barcelonu a Středozemní moře. Lze využít bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra města, které je vzdáleno 15 min. Od letšitě El Prat je to autem cca 30 min autem a na hřiště Real Golf Club El Prat se dostanete za půl hodinky.

Popis hotelu

resort je naprosto jedinečný svou polohou na známém kopci Tibidabo, odkud si vychutnáte výhledy na celou Barcelonu při západu slunce nebo při snídani na terase. Je zde výběr ze dvou restaurací a dvou barů, které nabízí špičkový servis a vynikající kuchyni. V hotelu najdete bazény i SPA, které ocení každý hráč po stráveném dni na hřišti.

Hotel si zakládá na detailech, kterými se liší od ostatních luxusních resortů. Lze zde využít mnoho kosmetických procedur v L' Occitane Spa, zařídit speciální údalosti v moderních konferenčních místnostech s pomocí profesionálů, po golfu se uvolnit v hotelovém bazénu nebo se zničit ve fitness centru. Najdte se zde služby jako 24 hodinový pokojový servis, mezinárodní noviny, prádelnu, saunu, jaccuzzi, vnitřní i venkovní bazén nebo personál mluvící několika jazyky.

Ubytování

Hotel nabízí od pokojů základních kategorie, přes rodinné suity až po vzdušné penthousy s vlasními prostornými terasami. Velikost pokojů se pohybuje od 37 m až po 4 000 m. Každý z pokojů nabízí dvoulůžkovou postel, pracovní stůl, 40' TV  s 69 programy, telefon, safety box, mini bar, prostornou koupelnu se sprchovým koutem i vanou nebo klimatizaci.

Vlastnosti

  • Masáže Masáže
  • Wellness Wellness
  • Bazén Bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Snídaně Snídaně
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén

Mapa

Hřiště

Real Club de Golf El Prat

Real Club de Golf El Prat

  • Počet jamek: 45

První evropské hřiště navržené legendárním "Žralokem" Gregem Normanem.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
9 °C
32 mm
Únor
9 °C
23 mm
Březen
11 °C
22 mm
Duben
13 °C
28 mm
Květen
16 °C
35 mm
Červen
20 °C
24 mm
Červenec
23 °C
12 mm
Srpen
23 °C
40 mm
Září
21 °C
62 mm
Říjen
17 °C
58 mm
Listopad
12 °C
40 mm
Prosinec
10 °C
32 mm

Kontakt

Gran Hotel La Florida