Las Lomas Village **** Costa Blanca / Španělsko

4 Golfové cesty
Las Lomas Village

Informace

Lokalita

Costa Blanca, Španělsko

Popis hotelu

Las Lomas Village má naprosto bezkonkureční umístění. Nachází se v nově zrenovovaném sportovním resortu La Manga v provinicii Murcie. Resort  je vzdálen pouhých 20 minut od letiště Murcia a 60 minut od letiště Alicante.

Vybavení: resort je vybaven venkovními i vnitřními bazény a 28 tenisovými kurty. Nechybí také spa, a fitnes (2000m2) velké množství restaurací. Kromě golfových hřišť, která se rozkládají na 18 km2 (54 jamek) zde hosté mohou využít i jiné aktivity jako kriket, rugby, vodní sporty, potápění, horská cyklistika. Pro děti a mládež je připravena malá sportovní akademie.

Stravování

V objektu La Manga se nachází několik restaurací a barů.

Luigi´s restaurace - typická italská kuchyně. Restuaurace nabízí pizzu a speciality z těstovin. Pro soukromé akce lze využít salonek.

La Cala - restaurace s výhledem na moře nabízí hostům speciality z čerstvých ryb a darů moře.

 

Ubytování

V Las Lomas Village mají hosté na výběr dva různé typy ubytování, oba však ve 4* standardu.  Kapacita je 111 ubytovacích objektů. V nabídce jsou komfortní domy s apartmány s možností vlastního vaření a tzv. Townhouses a studia, která jsou vhodná pro rodiny a skupiny přátel. K dispozici jsou také stylové apartmány s kompletním servisem.

View Apartements: je deset obytných klimatizovaných domků s jednou hlavní budovou a venkovním bazénem.Vybavení: kompletně zařízená kuchyň - vařič, trouba, lednice a myčka. Obývací pokoj se stylovým zařízením. Kabelová TV, internet. Další TV v každé ložnici.Telefon. Součástí každého domu je terasa se zařízením na grilování a překrásným výhledem. Každá ložnice má svou koupelnu. Pokojový servis dvakrát týdně. Možnost příplatku za denní úklid.

Town houses a studia: jsou klimatizované domky a studia v typickém vesnickém stylu s komfortním vybavením. V blízkosti je vyhřívaný venkovní bazén a hlavní budova se spa. Townhouses mají dvě nebo tři patra spojená spirálovitým schodištěm.Vybavení: kompletně zařízená kuchyň - vařič, trouba, lednice a myčka. Komfortní dvoulůžkové ložnice s vlastní koupelnou. Obývací pokoj s televizí se satelitem. Telefon. Zařízení na grilování.Pokojový servis dvakrát týdně. Možnost příplatku za denní úklid.

Deluxe Room: Moderně zaříené pokoje vybavené žulovou vanou a sprchovým koutem. Součástí je také balkon. Všechny pokoje nabízí překrásný výhled na golfové hřiště a hory v pozadí. V ceně je také snídaně, bezdrátové připojení na internet.

 

Doprava

Vlastní

Vlastnosti

 • Připojení na internet Připojení na internet
 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • Bazén Bazén
 • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
 • Masáže Masáže
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
 • Wellness Wellness

Mapa

Hřiště

Lo Romero Golf

Lo Romero Golf

 • Počet jamek: 18

Osmnáctijamkové hřiště nacházející se na pobřeží Mar Menor bylo otevřeno v roce 2008.

La Torre Golf Resort

La Torre Golf Resort

 • Počet jamek: 18

Druhé ze hřišť Nicklaus Golf Trail v Murcii, které patří do resortu Polaris World.

La Peraleja

La Peraleja

 • Počet jamek: 18

Krásný golfový resort v jihovýchodním Španělsku.

Okolní hotely

Las Lomas Village

La Peraleja Golf Villas

 • ****

Unikátní vily nejvyššího standardu s vlastním bazénem rozeseté po krásném hřišti.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
9 °C
32 mm
Únor
11 °C
31 mm
Březen
13 °C
34 mm
Duben
14 °C
39 mm
Květen
18 °C
32 mm
Červen
22 °C
22 mm
Červenec
24 °C
11 mm
Srpen
25 °C
20 mm
Září
22 °C
47 mm
Říjen
18 °C
89 mm
Listopad
13 °C
57 mm
Prosinec
10 °C
42 mm

Kontakt

Las Lomas Village